Молитва за дітей

Батькам важливо молитися за своїх дітей, а також за себе, щоб Господь дав мудрість, як їх виховувати. Найкраще, що ми можемо дати своїм дітям - це навчити їх довіряти Богу, любити Слово Боже і молитву.

"І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, І будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш" (Повторення Закону 6:6-7).

Ось приклад однієї з молитов, що показує, як молитися про своїх дітей.

"Господи, яви святість Твою дітям моїм! Заради імені Твого святого помилуй їх. Візьми їх зі світу цього жорстокого і приведи у царство Твоє. Окропи їх чистою водою! І очисти від всіх нечистот та ідолів. Дай їм нове серце і дух новий дай їм! Візьми з їхнього тіла серце камінне і дай їм серце із плоті. Вклади всередину їх дух Свій і зроби, щоб ходили вони в заповідях Твоїх і дотримувалися і виконували закони Твої. І звільни їх від усіх нечистот їх, і не дай їм терпіти голоду. Нагадай їм про злі шляхи їх і недобрі справи їх і дай їм відчути огиду за беззаконня і мерзоти, які чинили вони. А Ти, Господи, з великої милості Твоєї, очисти їх від усіх гріхів їх, заради імені Твого. Щоб стали вони, як Едемський сад, і побачили, що Ти Господь відновляєш поруйноване, засаджуєш спустошіле. Бо Ти Господь, сказав і зробив."

Важливо також молитися за дітей, використовуючи вірші з Біблії.    

Чи була вам корисна ця стаття? : 

рейтинг: -6

 

Фестиваль: "Вільний Я!" - Звільнись від залежності!

Відбудеться 23 червня. Адреса: м. Київ, вул. Малинська, 16. Час: 11.00 - 23.00

Читай докладніше тут

Прямая трансляция служений