Чому на землі багато лиха?

Бог дав людині свободу вибирати добро чи зло. Але дуже часто люди використовують свою свободу для протистояння іншим. Мотиви, які спонукають людину до зла, багато в чому обумовлюються гордістю, непрощенням, заздрістю або ревнощами

Чому на землі багато лихаБіблія говорить про те, що спочатку, коли Бог створив Землю і поселив людину на ній, все було "добре вельми" (Буття, 1:31). Від людей потрібно було всього лише бути слухняними в тому, що Господь наказав їм. Але Адам і Єва, спокушені змієм (сатаною), не послухалися Бога, внаслідок чого гріх увійшов в цей світ.

"Тим то як через одного чоловіка ввійшов у світ гріх, і з гріхом смерть, і таким чином смерть перейшла на всіх людей, бо всі згрішили" (Рим 5:12-14)

"Адамові ж сказав: «За те, що ти послухав голос твоєї жінки і їв з дерева, з якого я наказав тобі не їсти, проклята земля через тебе. В тяжкім труді живитимешся з неї по всі дні життя твого" (Буття 3:17)

За непослух прийшло покарання. У світі з'явилися всілякі труднощі, в тому числі і фізичний біль. Земля змінилася порівняно із тим, якою вона була до гріхопадіння, а сатана, звабивши людей, став богом цього світу. Навіть зараз він продовжує засліплювати серця людей - і зло зростає.

Нам важливо розуміти, що Бог дав людині свободу вибирати добро чи зло. Але дуже часто люди використовують її для протистояння іншим. Мотиви, які спонукають людину до зла, багато в чому обумовлюються гординею, непрощенням, заздрістю або ревнощами. Навіть свої слова ми використовуємо як жало, що заподіює біль.

Тому не можна звинувачувати Бога в тому, що люди грішать і поширюють зло. Бог зробив все, що потрібно, щоб це зло зупинити. Син Божий, Ісус Христос, помер у важких муках на хресті для того, щоб врятувати людей. Але чи всі бажають прийняти Його жертву?

Основна стаття: Чи існує Бог?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений