Молитва про захист кожного дня

Небесний Отець! Я молюся цією молитвою у силі Духа Святого! В ім'я Ісуса Христа я зв'язую, відкидаю і проголошую безсилим: всяке розділення, ворожнечу, гнів, осуд, гордість, заздрість, злість, брехню, лицемірство, злидні, страх, чаклунство і дух антихриста. Я забороняю всім прокльонам, висловленим проти мене. Я благословляю тих, хто проклинає мене і молюся, щоб Ти врятував цих людей.

Я зв'язую всі слова осуду, а також засуджуючі слова, сказані мною про інших. Я зв'язую владу негативних слів, вимовлених ким би то не було про моє життя. Я також зв'язую всяку чаклунську молитву, порчу, спрямовану проти мене, і проголошую їх безсилими. Я зв'язую в моєму житті всякий психічний і душевний вплив, чари, чаклунство і злі задуми, які готуються проти мене.

Я - дитя Боже! Я протистою дияволу і будь-яка зброя, викувана проти мене, не матиме успіху! Я одягаюсь у повну зброю Божу! В ім'я Ісуса я беру владу над цим днем! Я проголошую, що цей день буде успішним і благополучним в усіх відношеннях!!!

Я проголошую, що сьогодні буду ходити у Твоїй, Господи, любові! Дух Святий веде і направляє мене. Я відрізняю зло від добра. Я беру владу над сатаною, усіма його бісами і всіма ситуаціями, які готуються ними. Я проголошую, що сатана знаходиться під моїми ногами! Сатана, ти зв'язаний і позбавлений прав на мою сім'ю, мій розум, моє тіло, мій будинок і мої фінанси! Кров'ю Ісуса я захищений від будь-якої демонічної, психічної та душевної атаки. Я споруджую захисну огорожу навколо себе, моєї дружини (чоловіка), моїх дітей, і ця огорожа стоїть вдень і вночі!

Прошу тебе, Господь, в ім'я Ісуса поставити ангелів для охорони моєї сім'ї і мене, нашого житла від усякого вторгнення!

Я сповідую, що я зцілений і здоровий. Я процвітаю та буду жити довго, я плідний, сильний, сповнений світу, терпіння, любові. У всьому що я роблю, мене буде супроводжувати удача, бо Бог піклується про всі мої потреби.

Боже, я молюся про служіння, яке Ти для мене приготував. Помаж мене, Господи щоб я міг виконати все те, до чого Ти мене покликав. Я славлю Тебе, Господь! Прошу все це в ім'я Ісуса Христа!!! Амінь!

Шлях до Бога починається з молитви. Натисніть ТУТ, щоб помолитись разом з нами.  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше