Шлях з Богом

Найбільшим Божим бажанням є встановлення тісних й глибоких взаємин з людиною - відносин довіри й любові ... Лише ми самі приймаємо рішення зростати у Бозі.

Перші кроки з БогомНародження згори є початком наших взаємостосунків з Богом. Подібно до дитині, який належить дізнатися про всю різноманітність цього світу і знайти себе у ньому, християнину-початківцю належить пізнати світ духовний, мир Божий і досягти тієї мети, яку Бог має для нього.

Як турботливий Батько, Бог завжди з нами. Він вчить нас ходити у істині, спрямовує і підтримує нас, дозволяючи іноді набивати шишки. Найбільшим Божим бажанням є встановлення тісних і глибоких взаємостосунків з людиною - відносин довіри і любові. Заради цього існує оточуючий нас світ: сонце світить, земля дає свої плоди. Заради цього Ісус Христос помер на хресті, віддав своє життя за нас.

Лише ми самі приймаємо рішення зростати у Бозі. Бог не буде йти проти нашого бажання. Він наблизиться до нас настільки, наскільки ми захочемо наблизитися до Нього.

Найважливішими складовими нашого зростання є: роздуми над словом Божим, послух Богу і молитва.

Бажаємо вам успіху на цьому дивовижному шляху пізнання Бога, який приносить радість і світло у життя кожного, хто йде цим шляхом.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0