Сторінка для тих, хто хоче змінити своє життя.

«Здійснилося», – так написано в Біблії про перемогу Господа Ісуса Христа над всяким гріхом. Ісус помер на хресті за гріхи всього світу. Він, будучи безгрішний, був похований, поховавши гріх, а на третій день воскрес для виправдання тих, хто повірить в Його перемогу і прийме Його як Господа і Спасителя у своє життя. 

Сьогодні Ваш час. Бог віддав Свого Сина, щоб ми не загинули, але мали життя вічне. Зробіть свій вибір сьогодні. Від Вашого вибору залежить, яким буде Ваше життя на цій землі, і де Ви проведете вічність.

Крок у нове життя – ПОКАЯННЯ

ВІРА

СПАСІННЯ

НОВЕ НАРОДЖЕННЯ

Належність до церкви

ХРЕЩЕННЯ

Сторінка любові

Доброго дня. Ви прийшли на сторінку любові – любові Отця.

Щойно, Ви відкрили Йому своє серце. Повірте, Ваше серце давно шукало   цієї любові. Ви відчували порожнечу, у Вас виникали питання, на які не було відповіді, Ви хотіли бути прийнятим таким, який Ви є. Ви шукали притулку від своїх тривог, хвилювань, переживань, страху. Ви хотіли, щоб Вас просто вислухали, почули, зрозуміли. Вам хотілося розповісти таємне, щоб хтось пережив його з Вами і не використав проти Вас. Ви шукали захисту, укриття і в той же час Ви не хотіли здаватися слабким.

Ви людина і все це Вам притаманне. Поруч з Вами такі ж люди. Ми шукаємо прийняття один у одного, ми намагаємося другу довірити свої таємниці і зустрічаємо нерозуміння, зраду. Ми шукаємо довіри і розуміння в родині: у батьків, у чоловіка (дружини). Але і тут ми не можемо відкрити себе повністю, бути впевненим, що тебе таким приймуть і зрозуміють.

Знаєте чому? Тому, що це можливо,   тільки маючи любов один до одного. Але любов у цьому світі знищив гріх. Те, що ми називаємо любов'ю, лише тінь справжньої любові.

Звернення до серця.

Бог – є любов. У Ньому повнота любові. Створивши людину за образом і подобою Своєю, Бог любить Своє творіння, безумовно. Він любить тебе таким, який ти є. Він приймає тебе таким неповторним і не схожим ні на кого. Ти цінний для Нього. Він довго чекав, щоб ти прийшов до Нього і відкрив своє серце.

Сьогодні ти покаявся в своїх гріхах, і Він простив тебе. Він знищив ту стіну, яка відділяла вас один від одного. Тепер ти – Його дитя. Він знає тебе від утроби матері, Він знає все, що було у твоєму житті. Він очистить твою душу, твоє серце від гіркоти і образ. Він зцілить твоє тіло від хвороб. Він вислухає твою сповідь. Він зрозуміє твої переживання. Він прибере твої страхи. Йому ти можеш розповісти про все. Він вислухає тебе в будь-який час, Він покаже тобі вихід там, де ти його не бачиш. Він ніколи не зрадить, не залишить, не покине.

В Його присутності можна поплакати, Йому можна розповісти найпотаємніше, найганебніше, що неможливо відкрити нікому. Він зрозуміє і допоможе позбутися. Він дасть мир у твоє серце. Перед Ним можна радіти і веселитися, як радіють і веселяться діти. Він буде радіти разом з тобою.

Він ЛЮБИТЬ  тебе. Відгукнись Йому такою ж любов'ю.

Шлях до Бога починається з молитви Натисніть ТУТ, щоб помолитися разом з нами 

Основна стаття: Шлях з Богом
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1