Як побудувати щасливу сім'ю?

Фундаментом для побудови сім'ї має бути любов. Любов не в похоті очей, а у бажанні серця зробити іншого щасливим

У побудові сім'ї не можна шукати свого. Адже з'єднуючись у шлюбі, двоє стають одним, тобто неподільним. Це означає - щодня в спілкуванні пізнавати один одного. Вчитися слухати і чути іншого. Дуже важливо вибрати правильний тон голосу для спілкування.

Прийміть рішення ні за яких обставин не підвищувати голос один на одного. Коли вириваються емоції, краще помовчати, а розмову продовжити пізніше. Як для побудови будинку потрібна хороша цеглина, так для побудови сім'ї потрібні хороші, правильні слова. Говоріть слова, які творять і ніколи не говорите слів, які несуть руйнування. Це запорука міцного сімейного будинку. Знаходьте позитивне один в одному, розвивайте це і всіляко заохочуйте.

"Тому залишить людина батька свого і мати і приліпиться до дружини своєї, і будуть двоє одна плоть." (Еф.5:31)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0

 

ДОПОМОГА під час карантину

Вас вітає християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини! Ми молимося за Вас, Вашу сім'ю, наше місто і країну в цей складний час, щоб Бог благословив і зберігав на всіх шляхах! Нехай Божий мир, втіха і спокій наповнить Ваші серця і оселі. Вважаючи Вас своїми друзями, ми як церква, що любить Вас, хотіли б запропонувати допомогу і сприяння в цей непростий період життя нашої країни тими ресурсами, які у нас є.

В разі, якщо у Вас є нестаток чи потреба:
- Ви або Ваші близькі погано себе почуваєте і хочете отримати...

читати далі


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений