Як правильно реагувати на негативні ємоції

Ні у кого не викликає заперечень ствердження про те, що вважливо не те, якою є певна складна ситуація, а те як ми на неї реагуємо. Підраховано, що у світі кожен четвертий має так звану "стартову готовність" до тих чи інших емоційних впливів, зривів, до накопичення негативних емоцій.

Чи маємо ми сили взагалі упоратися зі своїми емоціями, контролювати наші сльози, печаль або смуток, котрі часом так сильно захоплюють усе наше єство? Вміння правильно уживатися зі своїми власними емоціями не з'являється відразу, для цього недостатньо просто якихось "десяти легких уроків". Світ наших почуттів різноманітний і різнобарвний, - і нам необхідно навчитися знаходити задоволення від наших емоцій, використовуючи їх на добро, заради чого вони й були створені Богом.

Емоції відображують нашу внутрішню відповідь на події нашого життя. Вони є частиною нашого єства і ми не повинні їх просто "проганяти" або пригнічувати, ігнорувати або заперечувати. Наші почуття належать нам, вони живуть в нас і рано чи пізно дадуть про себе знати, як би глибоко ми їх не "ховали".

Ніхто з нас не в змозі повністю контролювати свої почуття. Проте саме нам вирішувати - що ми будемо з ними робити. Є декілька надзвичайно важливих кроків: спочатку нам потрібно зрозуміти, усвідомити свої переживання, потім зробити свою долю роботи по зміненню негативних емоцій і навчитися виражати їх таким чином, щоб вони слугували не руйнуванню а відбудові, спорудженню чогось доброго.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений