Для чого потрібно молитися?

В Біблії про молитву говориться більше, ніж про щось інше. Серйозне, сильне молитовне життя говорить про наявність духовної сили в житті віруючого. Відсутність молитви - безсилля. Присутність в житті молитви, спілкування з Богом - це те, що відрізняє християнина від інших людей

Нам необхідно молитися, тому що це - Боже повеління для нас. Якби віруючі проводили більше часу в молитвах, всі питання вирішувалися б швидше і простіше. Апостол Павло закликає:

Будьте тривалі в молитві, і пильнуйте з подякою в ній." (До Колос. 4:2)

зачем нужно молитьсяЧерез молитву можна вирішити переважну більшість проблем. Коли віруючий постійно молиться, до нього приходить розсудливість, мудрість Божа для прийняття вірних рішень в повсякденному житті. Якщо людина не молиться, то замість мудрості приходить непорозуміння, яке руйнує людину і все навколо неї. Людина без молитви робить багато марних справ, а коли приходить криза - не знає, що треба робити.

"Отже, будьте мудрі й пильнуйте в молитвах"  (1 Петра 4:7)

Багато людей не отримують від Бога виповнення своїх потреб і бажань лише з тієї причини, що вони не просять Господа про це, намагаючись досягти все своїми силами.

"Бажаєте ви та й не маєте, убиваєте й заздрите та досягнути не можете, сваритеся і воюєте та не маєте, бо не прохаєте." (Якова 4:2)

Навіть, коли тобі важко, нехай ці труднощі не заберуть молитву з твого життя. Різні проблеми і прикрощі намагатимуться зробити це. Але саме в такі моменти християнину важливо мати духовну чутливість і не дозволяти віддати свій розум емоціям. А це, конкретно, і досягається через молитву.

Основна стаття: Про молитву
Наступна стаття: Як молиться
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 3


Приглашаем Вас на КОНФЕРЕНЦИЮ. Это время восстановления и атмосфера Божьих чудес!

Ожидаем сильного излияния славы Божией, чтобы наши города и страны пережили восстановление и оживление, обрели крепость и силу от Господа.

Узнайте больше

Прямая трансляция служений


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений