Дружині необхідно повністю довіряти чоловікові

У шлюбі двоє стають одним тілом (див. Буття 2:24), тобто стають одним цілим. Фундаментом успішного шлюбу є довірчі, чесні стосунки між подружжям. Але в характері кожного з нас є свої слабкості. Ось чому ми повинні стати якомога більш відкритими і чесними по відношенню один до одного. Якщо чоловік не підтримує чесного і відкритого спілкування зі своєю дружиною, він підриває її довіру і зрештою руйнує її почуття захищеності.

Часто один з подружжя або обоє допускають величезну помилку, коли відчувають одне, а говорять інше. Коли ви говорите не те, що відчуваєте, ваша друга половинка не може уловити ваш настрій. На запитання вашого подружжя про ваші відчуття, завжди говорить правду. Навіщо брехати зі страху поранити почуття свого чоловіка або дружини, або може і свою власну гордість. Ваш супутник життя має право знати ваші найпотаємніші думки. "Знати вас" - мається на увазі знати ваші добрі і погані думки, розчарування, проблеми і страхи - все, що у вас на думці. Це сприяє досягненню сумісності у шлюбі. В Біблії це називається "двоє стають одним тілом" (див. Буття 2:24).

"Маленька безневинна брехня" приносить шкоду взаємовідношенням у шлюбі. Наприклад, дружина стурбована своєю зайвою вагою. Чоловік стурбований цим ще більше, але вирішує не говорити їй. Дружина продовжує повніти, а у чоловіка зростає невдоволення, поки, нарешті, з його язика не зривається уїдливе зауваження. Коли ви одружені, то повинні посилати один одному точні сигнали і отримувати точні відповіді на них. Якщо дружина не може довіряти сигналам, котрі їй посилає чоловік, то вона не має основи, на якій можна будувати міцні взаємовідносини. Замість того, щоб пристосовуватися до нього, вона відчуває нестабільність. Замість того, щоб зростати разом з ним, вона все більше віддаляється від нього. Дружині, яка не може довіряти своєму чоловікові в тому, що він дасть їй точні потрібні їй відомості, також бракує можливостей для ведення переговорів з ним. Без чесності і відкритості такій парі дуже важко щось спільно вирішити або прийти до спільної думки.

Є три типи чоловіків-брехунів.

Хронічний брехун часто говорить неправду про будь-які незначні речі, постійно спотворює факти, практично ніколи не визнає правду про себе. Такий обман може жорстоко покалічити шлюб, оскільки подібна поведінка вже закореніла, і, швидше за все, не зміниться.

Брехун, який обманює, щоб "уникнути проблем", робить це тільки тоді, коли відчуває тиск або стикається із серйозною проблемою. Іноді можна змусити такого брехуна говорити правду, поставивши його дружину до відома про те, як стрес викликає нечесність з його боку. Якщо стресових ситуацій в його житті стане менше, то дружина може розраховувати на більш чесне спілкування.

Брехун-"захисник" - це чоловік, який вважає, що його дружина не винесе правду, тому він бреше, щоб захистити її. Зазвичай, його турбує власна брехня. Але він хоче позбавити дружину від зайвих хвилювань. Чоловік не робить дружині послугу, коли говорить їй брехню "для порятунку". Врешті-решт, відбувається прямо протилежне. Фальшиве відчуття захищеності, яке створює брехун-"захисник" своєю брехнею, може розсипатися за секунди і нанести практично непоправної шкоди довірчим відносинам між подружжям.

Жінка потребує того, щоб довіряти своєму чоловікові. Це дає їй основу, щоб відчувати себе в безпеці. Почуття захищеності - це золота нитка, якою пронизані 5 основних потреб жінки. Які б переваги не отримував чоловік від своєї скритності, замкнутості або навіть нечесності, він отримує їх за рахунок безпеки своєї дружини і її вдоволення взаємовідносинами у шлюбі. Коли чоловік говорить дружині правду, він створює емоційну стабільність. Будучи завжди чесним з нею, він дає їй зрозуміти, що впевнений в тому, що вона може з цим впоратися. Він повинен бути для неї повністю передбачуваний; їх думки повинні бути єдині, щоб вона могла знати, про що він думає. Коли жінка може до такої міри довіряти чоловікові, вона здатна любити його сильніше.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


Приглашаем Вас на КОНФЕРЕНЦИЮ. Это время восстановления и атмосфера Божьих чудес!

Ожидаем сильного излияния славы Божией, чтобы наши города и страны пережили восстановление и оживление, обрели крепость и силу от Господа.

Узнайте больше

Прямая трансляция служений


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений