Хочу вийти заміж

Прохання молодої дівчини: Хочу вийти заміж, мені вже 28 років, помоліться, щоб Господь дав мені гарного чоловіка.  

Відповідь консультанта.

A5_brak1.jpgВийти заміж і побудувати сім'ю - це різні поняття. Вийти заміж можна тому, що емоції захльостують, тому, що вже всі подруги вийшли заміж, тому, що батьки «дістали» і так далі. Таке заміжжя навряд чи буде довговічним і щасливим. У такому випадку зазвичай заміж виходять за першого, хто запропонував свою руку, навіть якщо в нього є видимі відхилення або неприємні звички, думаючи, що це все зміниться. Насправді все це з роками лише ускладниться і може принести багато страждань. Вважаю, що до створення сім'ї потрібно підходити дуже серйозно, набагато серйозніше, ніж просто розписатися у ЗАГСі.  

Якщо ви хочете побудувати сім'ю, вам потрібно відповісти собі на такі питання:

1) для чого мені потрібна сім'я?  

2) яку сім'ю я хочу?

3) яким я бачу свого чоловіка, його якості.

Дуже важливо досліджувати себе, свої слабкі сторони, і в чому ви сильні. У шлюбі двоє повинні стати однією плоттю, а це означає - доповнити один одного. А ще перевірте себе, чи готові ви жертвувати своїм часом, звичками, можливо, навіть, своїм відпочинком для іншого. Якщо ви сумлінно підійдете до всіх питань, вам не важко буде розпізнати свою половинку. Спілкуючись з ним, ви відчуєте, що з цією людиною ви готові провести все життя. 

Мені здається, що чужі молитви вам не знадобляться. Ви самі краще за всіх висловите свої бажання Богові, а Бог сприятиме правильним намірам вашого серця.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


Приглашаем Вас на КОНФЕРЕНЦИЮ. Это время восстановления и атмосфера Божьих чудес!

Ожидаем сильного излияния славы Божией, чтобы наши города и страны пережили восстановление и оживление, обрели крепость и силу от Господа.

Узнайте больше

Прямая трансляция служений


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений