На чому ґрунтуються міцні взаємовідносини?

В основі міцних взаємовідносин з людьми лежить усвідомлення власної самобутності, цілісності.

основа міцних та здорових взємовідносинУ багатьох людей в певні періоди життя виникає відчуття, ніби їм чогось не вистачає. Самотність, неприйняття, відчуження, внутрішню порожнечу люди несвідомо намагаються заповнити чимось зовнішнім. Одні годинами блукають по магазинах, інші накидаються на їжу, треті зловживають алкоголем. Люди готові на що завгодно, лише б заглушити біль самотності. Але глибоко всередині жевріє надія, що одного разу ми зустрінемо людину, яка нарешті зробить нас щасливими і цілісними. Однак причина внутрішньої порожнечі - не у відсутності підходящої людини, вона криється у власній недосконалості кожного з нас.

Тому, щоб побудувати здорові відносини з людьми, треба самому знайти цілісність і правильну самооцінку. І поки людина не усвідомить свою самобутність, не зрозуміє, у чому полягає унікальність його особистості, його відносини з людьми так і залишаться не більше ніж спробами заповнити внутрішню порожнечу.

Шлях кожної людини до знаходження себе самобутній і унікальний. Але на цьому шляху кожному необхідно буде зробити кілька кроків, без яких зміни неможливі:

1. Зцілення душевних ран.

2. Зняти маски.

3. Зайняти активну життєву позицію.

4. Довіритися Богу.

 

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений