- 581 просмотр
Я молюсь о человеке, которого для меня приготовил Господь. Который примет меня такой какая я есть. И увидит во мне свою королеву. А так же я в нем своего короля. О том кому я смогу быть славой и помочь .
18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16
Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.
Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.
Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає
Комментарии
Здравствуйте, Любовь! Поддерживаем вас в молитве за волю Божью в этом вопросе.