- 503 просмотров
Прошу помолиться за мою младшую сестренку. На днях у нее очень серьезный экзамен. Чтобы Бог помог подготовиться сдать экзамен, убрал страх, тревогу и волнение. Спасибо огромное всем тем, кто откликнется))))
18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16
Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.
Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.
Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає
Комментарии
Здравствуйте, Оля! Поддерживаем вас в молитве за подготовку и успешную сдачу очередного экзамена вашей сестры. Пусть доверие Богу закроет двери страху, волнению и тревоге.