Помолитесь за упокой погибшего из моего родного села и за , и за меня.

Вот собственно история покойного Николая, о которой писали даже на местном сайте. Он погиб ровно год назад и жил в моем родном селе, откуда я родом. Хоть и живу в Днепре, в прошлом году закончил учебу и остался тут. "Місцевий п'яничка Михайло з Черкащини, колишній автослюсар, але був звільнений рік тому через алкогольну залежність. В той трагічний ранок дуже потребував похмілля для покращення самопочуття. Тож пішов до сільського трансформатору з метою викрасти мідь та здати на металобрухт. Але, не судилося. День починався похмуро, слабкий дощ йшов безперервно ще з вечора, при цьому ще й сильний туман. Не дивно, що за такої аологої погоди утворилася електрична дуга навколо відкритих джерел напруги. На жаль, десять тисяч вольт навіть не дозволили йому доторкнутися до обладнання щоб вимкнути напругу. Щойно він наблизився на відстань квлька десятків сантиметрів та потрапив в зону дії електричної дуги, отримав розряд від якого його тіло спалахнуло наче смолоскип і не лишило йому жодного шансу. Не постраждав лише інструмент, яким планував загиблий скористатися для скоєння крадіжки. Він залишився лежати поруч з рештками обгорілого тіла Медики та електрики які прибули на місце після виклику одноголосно сказали: "А інакше і бути не могло. Не потрібно бути лікарем, щоб зозуміти: такі травми не сумісні з життям" - поглядаючи сумним та жалюгідним поглядом на жахливі наслідки не вдалого похмілля дві лікарки та працівника місцевих електромереж. Останні прибули першими, як тільки віддалено отримали сигнал на пульт про спрацювання системи захисту при короткому замкненні на високовольтній мережі. Лишилося єдине питання на яке вже ніколи ми не отримаємо відповідь: враховуючи його професійний досвід, досвідчений автослюсар не міг не знати елементарних законів фізики. Чому тоді він в дощову та вологу погоду, без будь якого захисту в промокшому одязі поліз до відкритих джерел під напругою в 10000 вольт? Може бажання випити тим самим підлікувати здоров'я було наскільки сильним, що позбавило розуму та пам'яті в той момент? Чи постійне зловживання алкоголем за роки стало причиною його вчинку? Запитати про це вже не має у кого." Прошу молиться за его упокой. А также о себе (я любил часто инрать с электрикой. В 7 лет даже было что-тотна подобии клинической смерти, когда засунул в патрон под напрядением пальцы пщупать. Я помню удар, а как кпал и уже не помню. Очнулся тогда и боялся , что будут ругать. А два года назад уже взрослый полез мокрой тряпкой мыть эл счётчик - на автомате, не думая...был на веселе как раз. Меня как долбонуло аж отлетел, ну не упал. Кроме того, уже года три часто выпиваю, а если не пью долго (дней пять) мысли скорее бы принять спиртного не покидает. Вообщем, что-бы не попадал я в неприятности и последствия были только хорошие. А дяде Коли - Земля пухом. И Вам всего самого хорошего. Спасибо

Комментарии

Аватар пользователя admin

Здравствуйте, Влад! За упокой мы не молимся. Хотя вы так красочно все описали (аж чрезмерно красочно), но нет смысла молиться за это (согласно Библии). Ваш земляк сделал свой выбор в пользу алкоголя и получил бессмысленную, никому не нужную смерть. Но вы то зачем идете по его стопам? Пьянство - это добровольное рабство. Причем рабство практически без надежды на избавление. Туда входят добровольно, а на выходе практически всегда получают преждевременную и очень непривлекательную смерть.

Господь Бог может и хочет вам помочь освободиться. Сейчас вы идете в НИКУДА. А Бог хочет дать вам цель и СМЫСЛ ЖИЗНИ. Но вопрос остается открытым - хотите ли вы изменить свою жизнь?


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений