- 329 просмотров
За отмену приговора в жизни моего мужа, за оправдание на судах, за его чудесный выход на свободу из тюрьмы. За милость Божью. За исцеление от рака. За чудо Божье в этой ситуации.
18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16
Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.
Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.
Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає
Комментарии
Здравствуйте, Люба. Призываем Господа для решения этой ситуации. Благословляем как адвоката так и судью быть водимыми Духом Божьим. Также молимся об исцелении вашего мужа от рака.