Моє життя з Богом

Псалом 22: «Господь – Пастир мій, я в недостатку не буду. Він доглядає мене на зелених пасовиськах; Він водить мене до тихих вод! Він відновлює слабке моє здоров’я; Він проводить мене стежками справедливості, ради імені Свого. І коли б я пішов долиною тіні смертної, не побоюся злого, бо Ти є моїм провідником і охороняєш мене. Ти забезпечуєш мене смачними харчами в присутності ворогів моїх; Ти помазав голову мою оливою. Ти мене рясно благословляєш. Так, доброта і милосердя будуть супроводити мене в усі дні життя мого; потім я буду жити з Тобою віковічно в домі Твоїм».

Часом, читаючи обітниці  Божі, християни читають їх в надії, що це виповниться в їх житті. Нещодавно, читаючи цей псалом, я зрозуміла що він повністю описує моє життя з Ним. Які б не були обставини в моєму житті, яка б не була зарплата чи взагалі  її не було б, Господь є мій Пастир, він завжди приходить вчасно, і в мене завжди було все необхідне для моїх потреб. Господь завжди піклувався і ніколи не залишав мене в безвиході. Які б хвилі не підіймались навколо, Він завжди виводив мене до тихих вод спокою і миру.

Бог завжди відновлював моє здоров’я. Я перенесла важкі пологи, які закінчилися кесаревим розтином. Виявилось, що мій хлопчик дуже сильно намотав пуповину собі на шию і ще, незрозуміло як, зав’язав вузол на ній. Те, що він народився живим і здоровим - це взагалі чудо і результат молитов за мою вагітність.

Я ніколи не носила окулярів, хоча мій зір не був 100%. Рік тому лікарі виявили в мене відшарування сітківки. Один з лікарів сказав, що в мене все добре і це просто симптоми від втоми. Проте мій чоловік, покладаючись на Духа Божого, кинув всі справи і відвіз мене до іншого лікаря. Це, як  виявилось, було вчасним, оскільки хвороба прогресувала і через 2-4 тижня я мала б безповоротно втратити зір на одному оці. За день до операції через молитву пастора Генрі Бог відновив мій зір до 100%! А після операції лікарі тільки дивувалися, що в мене нема ніяких післяопераційних наслідків, тому що після таких операцій зір, як правило втрачається на 40-60%. Але не в мене!!! Деякі можуть спитати, чому ж Бог відновив повністю мій зір, але не зцілив око, щоб операції взагалі не було. Я думаю, що Бог просто зробив мені відпустку, якої не було декілька років. Після операції мені не можна було займатися хатніми справами, готувати, прибирати. Я три місяця читала одним оком, молилась, гуляла з дитиною. Бог став набагато ближчим для мене. Бог не дав мені хворобу, але використав її мені на добро.

Я не боюся, що зі мною щось станеться. Бог давно забрав цей страх. Я маю надію і впевненість, що все, що планує злий проти мене, Бог перетворить в перемогу і радість. Це відбудеться не тому, що я кажу правильні слова і даю собі правильні життєві установки, а тому що Він зі мною. Він є мій провідник і охоронець.

Бог рясно благословляє мене і помазує оливою радості. Злий задумав забрати в мене мій подарунок - мого сина, але не вийшло, хотів забрати зір, але теж програв. Тому що Божа доброта і милосердя супроводжують мене все моє життя. Я маю надію і впевненість, що коли настане мій останній день на цій землі, моє життя не закінчиться. Я буду жити з Богом вічно в Його Царстві.

Другие свидетельства Аллы:

Основная статья: Наши консультанты

Комментарии

Аватар пользователя Терек Отилло
Амінь Слава Богу!!!

VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше