взаимоотношения

Ушёл любимый человек

Если ты сейчас страдаешь и чувствуешь невыносимую боль из-за того, что человек, которого ты любишь, ушел от тебя, прочти эти строки. Представь, что Сам Создатель Вселенной, Творец хочет обратиться к тебе. Ведь Он создал тебя и Ему не все равно, что с тобой происходит сейчас.

Критика руйнівна

Якщо ваше завдання зруйнувати відносини - вправляйтеся у критиці!

Чи вміємо ми правильно спілкуватися? Без пред'явлення претензій, без криків та критики? Чи уміємо вислухати до кінця і зрозуміти? Коли нам щось потрібно, і ми просимо когось про послугу, ми дійсно просимо або ж вимагаємо? Погодьтеся: часто ми навіть не помічаємо, як змінюється тон у розмові – від прохального до командного!

Поради молодятам, і не тільки ...

 A3_semya1.jpg1. Усё має початок. "І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх. І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю" (Буття 1:27-28).

У сусіда солодше, більше, зеленіше …

A9_fam1.jpgДивлячись на кількість прислів'їв і приказок, народ в усі часи помічав, що у сусіда в саду яблука смачніші і більші, полуниця солодша, а трава - зеленіша. Який бажаний є заборонений плід! Як хочеться залізти в чужий сад і покуштувати оте яблучко ... Або повалятися на зеленій травичці – своя не така приваблива: суха, жовтувата ... І ми ліземо через паркан, рвемо одяг, лаємо злого сусідського пса - коротше, долаємо масу перешкод, і потім ...

Куди пропадають чоловіки?

A9_fam3.jpgРейки, рейки, шпали, шпали, їде поїзд запізнілий ... Ні, це не дитяча лічилки, це я їду пізно ввечері в метро і намагаюся читати, але щось настирливо давить на вухо і заважає зосередитися. Це біля мене стоять хлопець з дівчиною, і обоє торохтять без угаву про всяку нісенітницю: про погоду, про щось, що було вчора, мріють про завтрашній день ... І тут я розумію: ось вона, відповідь, на животрепетне питання «Куди пропадають чоловіки».

Джерело любові - Бог

Успішна сім'я не формується сама по собі. Це результат величезних зусиль і продуманої мети подружжя зробити один одного щасливими. І досягається ця мета шляхом удосконалення стосунків.

Більшість проблем, які приходять в наше життя, приходять повільно. Часто подружжя опам’ятовуються, коли провалля у стосунках між ними дуже велике. Але з чого ж все почалось? Коли прийшов холод?

Любов, повага і успішний шлюб

"Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай поважає ("боїться") свого чоловіка" (Ефесянам 5:33)

На думку апостола Павла, дружини потребують любові, а чоловіки – пошани. Чи це так? Давайте поміркуємо над цим твердженням.

Узи любові і узи страху

Створюючи людину, Бог дав їй бажання будувати взаємовідносини, в першу чергу - з Богом, а також з іншими людьми. "Не добре, щоб бути чоловіку самотнім", - говориться в Біблії.

Привлекательность жены - эмоциональная нужда мужа

Физическая привлекательность жены часто является для мужа жизненно важной составляющей счастливого брака. Мужчина, испытывающий потребность в привлекательной супруге, чувствует себя хорошо, глядя на свою красивую жену. Когда восполняется эта эмоциональная потребность, муж испытывает чувство удовлетворения, а если нет - он испытывает разочарование. Такой брак, в лучшем случае, хромает по жизни, и у мужа часто возникает соблазн найти себе более привлекательную женщину.

10 правил свиданий

Молодежный служитель и христианский писатель Франк Пауэлл в своей статье на Charisma News сформулировал 10 правил, которым должны следовать христиане, выходя на «поле» знакомств и свиданий,
Пауэлл отметил, что для верующих очень важно, чтобы их разум и мышление были правильно настроены, до того как человек начнет ходить на свидания. Поэтому он подготовил 10 важных принципов христианских свиданий.

1. Перестаньте искать «единственного»

Страницы


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений