взаимоотношения

Ушёл любимый человек

Если ты сейчас страдаешь и чувствуешь невыносимую боль из-за того, что человек, которого ты любишь, ушел от тебя, прочти эти строки. Представь, что Сам Создатель Вселенной, Творец хочет обратиться к тебе. Ведь Он создал тебя и Ему не все равно, что с тобой происходит сейчас.

Критика руйнівна

Якщо ваше завдання зруйнувати відносини - вправляйтеся у критиці!

Чи вміємо ми правильно спілкуватися? Без пред'явлення претензій, без криків та критики? Чи уміємо вислухати до кінця і зрозуміти? Коли нам щось потрібно, і ми просимо когось про послугу, ми дійсно просимо або ж вимагаємо? Погодьтеся: часто ми навіть не помічаємо, як змінюється тон у розмові – від прохального до командного!

Поради молодятам, і не тільки ...

 A3_semya1.jpg1. Усё має початок. "І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх. І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю" (Буття 1:27-28).

У сусіда солодше, більше, зеленіше …

A9_fam1.jpgДивлячись на кількість прислів'їв і приказок, народ в усі часи помічав, що у сусіда в саду яблука смачніші і більші, полуниця солодша, а трава - зеленіша. Який бажаний є заборонений плід! Як хочеться залізти в чужий сад і покуштувати оте яблучко ... Або повалятися на зеленій травичці – своя не така приваблива: суха, жовтувата ... І ми ліземо через паркан, рвемо одяг, лаємо злого сусідського пса - коротше, долаємо масу перешкод, і потім ...

Куди пропадають чоловіки?

A9_fam3.jpgРейки, рейки, шпали, шпали, їде поїзд запізнілий ... Ні, це не дитяча лічилки, це я їду пізно ввечері в метро і намагаюся читати, але щось настирливо давить на вухо і заважає зосередитися. Це біля мене стоять хлопець з дівчиною, і обоє торохтять без угаву про всяку нісенітницю: про погоду, про щось, що було вчора, мріють про завтрашній день ... І тут я розумію: ось вона, відповідь, на животрепетне питання «Куди пропадають чоловіки».

Джерело любові - Бог

Успішна сім'я не формується сама по собі. Це результат величезних зусиль і продуманої мети подружжя зробити один одного щасливими. І досягається ця мета шляхом удосконалення стосунків.

Більшість проблем, які приходять в наше життя, приходять повільно. Часто подружжя опам’ятовуються, коли провалля у стосунках між ними дуже велике. Але з чого ж все почалось? Коли прийшов холод?

Любов, повага і успішний шлюб

"Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай поважає ("боїться") свого чоловіка" (Ефесянам 5:33)

На думку апостола Павла, дружини потребують любові, а чоловіки – пошани. Чи це так? Давайте поміркуємо над цим твердженням.

Узи любові і узи страху

Створюючи людину, Бог дав їй бажання будувати взаємовідносини, в першу чергу - з Богом, а також з іншими людьми. "Не добре, щоб бути чоловіку самотнім", - говориться в Біблії.

Привлекательность жены - эмоциональная нужда мужа

Физическая привлекательность жены часто является для мужа жизненно важной составляющей счастливого брака. Мужчина, испытывающий потребность в привлекательной супруге, чувствует себя хорошо, глядя на свою красивую жену. Когда восполняется эта эмоциональная потребность, муж испытывает чувство удовлетворения, а если нет - он испытывает разочарование. Такой брак, в лучшем случае, хромает по жизни, и у мужа часто возникает соблазн найти себе более привлекательную женщину.

10 правил свиданий

Молодежный служитель и христианский писатель Франк Пауэлл в своей статье на Charisma News сформулировал 10 правил, которым должны следовать христиане, выходя на «поле» знакомств и свиданий,
Пауэлл отметил, что для верующих очень важно, чтобы их разум и мышление были правильно настроены, до того как человек начнет ходить на свидания. Поэтому он подготовил 10 важных принципов христианских свиданий.

1. Перестаньте искать «единственного»

Страницы


Приглашаем Вас на КОНФЕРЕНЦИЮ. Это время восстановления и атмосфера Божьих чудес!

Ожидаем сильного излияния славы Божией, чтобы наши города и страны пережили восстановление и оживление, обрели крепость и силу от Господа.

Узнайте больше

Прямая трансляция служений


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений