- 557 просмотров
Здравствуйте!Я хочу у вас спросить?Я звонил 23 декабря 2022 года за помощю на проект есть надежда,помощь во время войны.И до этого времени мне так и никто не перезванивал.Я звонил на счёт продуктового пайка.
18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16
Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.
Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.
Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає
Комментарии
Здравствуйте, Игорь! Ожидайте в терпении.