Сексуальність у подружньому житті

Як правильно побудувати жінці сексуальне життя у подружжі, якщо чоловік невіруючий , якщо емоційна єдність дуже слабо розвинена , різні інтереси? Є розуміння , що для чоловіка це дуже важливо. Однак чоловік потребує, щоб жінка також проявляла ініціативу. А в жінки сексуальна потреба нижча, ніж у чоловіка. Коли чоловік виявляє бажання - ухилятися не треба. А ось з ініціативою в жінок складніше. Як бути? Вдавати , що хочеш, лицемірити? Чи сказати правду ?

Комментарии

Аватар пользователя admin

Мир вам, Уляна! Подружжя має чесно говорити один іншому про свої почуття і бажання в інтимному житті. Розкажіть чоловіку про те, що вам важко проявляти ініціативу. Будьте щирою у розмові. Тільки разом з вашим чоловіком ви зможете знайти методи покращення ситуації. Працюйте разом над розвиненням емоційної єдності. Стосунки у шлюбі потребують внутрішньої роботи та внеску обох, як дружини, так і чоловіка.

Шлюб буде щасливим та міцним тільки якщо подружжя змогло розвинути єдність у трьох сферах життя: духовній, емоційній та інтимній. Саме так задумав шлюб Господь, коли давав чоловіку дружину. Лише на задоволенні сексуальних потреб щасливий шлюб побудувати не можна.

Моліться за вашу сім'ю. Будьте прикладом віри для вашого чоловіка. Божих благословінь вам в усьому! 

Аватар пользователя Уляна
Щиро дякую за те, що змістовно відповіли на моє питання)

VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше