Відносини

Вітаю! Адресу вашого сайту я отримала на чаті. Ніколи не думала, що напишу вам цього листа, але зараз в мене такий період в житті, що мені конче необхідна консультація. Мене звати Кристина. Мені 19 років. Живу у м. Львів. Я бісексуальна. Мене цікавить чому коли я починаю мутити з пацанами, то це вважають нормально, а коли батьки дізналися, що я зустрічаюся з дівчиною, то вони це сприйняли негативно. Так само і мої знайомі подруги та хлопці за спинйо насміхаються з мене. Чому? Маю надію, що ви не проігноруєте мого листа. Адже той хлопець в чаті пропонував вам писати по будь яким проблемам та задавати свої питання. Дякую!

Комментарии

Аватар пользователя Vladimir Popivsky

                                   Шановна Кристина!

Ви задали запитання, вирішення якого, я думаю, має важливе значення для Вашого життя. Однозначна відповідь, на мою думку, Вас не задовільнить, тому що Ви маете своє особисте розуміння і поки що нічого змінювати не бажаєте. Але є одна Особистість, Хто може допомогти Вам зрозуміти сенс Вашого життя. Це - Господь Ісус. Якщо Ви сприймете серьозно мій аргумент, то отримаєте відповідь на багато питань, які у Вас є зараз, чи виникнуть у майбутньому.

Перш за все, необхідно повірити, що Ісус помер на хресті особисто за Вас. Ісус бажає, щоб кожна людина звернулася до Нього в молитві і призвала Ісуса бути Господом свого життя. Можна сказати так: "Отець Небесний, Я вірю, що Ісус - Син Божій помер за мої гріхи і на третій день воскрес, і Я прошу, Господь Ісус, пробач всі мої гріхи, ввійди в Моє серце і будь моїм Господом і Спасителем". Якщо Ви помолитесь такою молитвою від усього серця, Ісус стане Вашим Господом (так написано в Святому Писанні). Раджу Вам розпочати регулярно читати Біблію. Звертайтеся до нас, ми будемо раді спілкуванні з Вами. Хай Господь благословить Ваше життя!

Аватар пользователя Tatiana Makogonenko

Уважаемая Кристина хочу Вас попросить прочесть некоторый материал для размышления! vhttp://lifeline.victorychurch.org.ua/content/oshibsya-li-bog-sdelav-teby... Есть истина, которая не меняется знаем мы ее или нет. " Дьявол пришел украсть, убить и погубить"  Иоанна 10:10. Как? Прежде  всего ложью. Он не изменился. Говорит сегодня как и Еве:" Бог ошибся, не умрешь..". А Вам на счет Вашей " сексуальной ориентации",  что все в порядке. Но истина не меняется! Начните читать Слово и Вы поймете кто Вам дает эти мысли и  чувства. Бог силен освободить Вас и сделать счастливой женщиной, если Вы доверитесь Ему!


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений