Як зберігти шлюб?

ми одружились повінчались з чоловіком мені 23 йому 29 почали жити в нього з його мамаю було все добре!! але мама його не захотіла наших відносин і вигнала мене з дому бо я не підхожу її а він залишився і подав на розлучення!! що робити ми розлучились і він дуже змінився а все так було добре до того!!

Комментарии

Аватар пользователя Nelya Kamysh

Сніжана! Ми співчуваємо вам і молимось до Господа, щоб Він дав вам щасливу сім'ю, де чоловік любить свою дружину і піклується про неї, про сім'ю, у якій чоловік чинить так, як написано у Слові Божому.

"Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і стануть обоє вони одним тілом". (Матф. 19:5).

Тому, згідно Біблії, мама чоловіка не повинна втручатись у відносини свого сина з дружиною, руйнуючи молоду сім'ю. Це гріх. Чоловіку ж потрібно взяти відповідальність за дружину перед Господом і піклуватись про те, як допомогти дружині у першу чергу і разом з дружиною (а не з мамою) приймати рішення стосовно свого подружнього життя.     

"Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!" - говориться далі у Біблії.

Сніжана, вам потрібно пробачити маму вашого чоловіка і не тримати на неї зла. Постарайтеся пробачити вашого чоловіка. Моліться Богу за відновлення ваших відносин, за те, щоб чоловік став таким, яким його хоче бачити Бог. Для Бога немає нічого неможливого. Вірте, пізнавайте Його. Господь обіцяє, що не залишить вас одну, а допоможе і заспокоїть ваше серце.

На нашому сайті є статті, присвячені сімейним відносинам, розлученням і як потрібно діяти в таких ситуаціях. 

З любовю, Лінія життя.


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений