Зцілення від кісти (по жіночому)

Дорогі служителі, в мене проблема з кістою у влагалищі, і я пів року ходжу до цілительки, яка пообіцяла мені допомогти. При цьому, вона заборонила ходити до лікарів, начебто це завадить іі молитвам. Я вживаю заговорені трави, які вона мені дає. Так вже пів року, але я не відчуваю позитивного результату. Я ій вірю,але,всеж,останнім часом є сумніви чи не розводить вона мене, бо я ій в місяць двічи прихоходжу, і плачу по 1000 гривень за трави, обряди та молитви 500, та 500 як відкуп що разу двічі на місяць!

Комментарии

Аватар пользователя Vladimir Popivsky

                           Шановна Ірина!

Ми служителі церкви "Перемога", ви це зрозуміли коли зайшли на наш сайт. Наше служіння: це молитва и консультування по Біблії, що є Слово Боже. Ми не забороняємо звертатися до лікарів,   а коли лікарі поставили діагноз хвороби, то після зцілення Господом, лікарі фіксують, що хвороби немає і зцілена людина, перед людьми, дякує Господа і славить Його. Наша порада: це залишити "цілительку"і звернутися до лікарів, але також важливо прийти до Бога в молитві покаяння, щоб Ісус став вашим  Господом і Спасителем і щоб Ваші молитви були почуті.

Хчешь изменить свою жизнь?

Тисніть та читайте  інформацію, яка допоможе Вам прийти до Бога. Потім важливо читати Біблію і прийти в церкву, де проповідується Слово Боже. Ми помолимося за Вас.

З повагою - Лінія життя.


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений