Зцілення від кісти (по жіночому)

Дорогі служителі, в мене проблема з кістою у влагалищі, і я пів року ходжу до цілительки, яка пообіцяла мені допомогти. При цьому, вона заборонила ходити до лікарів, начебто це завадить іі молитвам. Я вживаю заговорені трави, які вона мені дає. Так вже пів року, але я не відчуваю позитивного результату. Я ій вірю,але,всеж,останнім часом є сумніви чи не розводить вона мене, бо я ій в місяць двічи прихоходжу, і плачу по 1000 гривень за трави, обряди та молитви 500, та 500 як відкуп що разу двічі на місяць!
Материалы по теме: 

Комментарии

Аватар пользователя Vladimir Popivsky

                           Шановна Ірина!

Ми служителі церкви "Перемога", ви це зрозуміли коли зайшли на наш сайт. Наше служіння: це молитва и консультування по Біблії, що є Слово Боже. Ми не забороняємо звертатися до лікарів,   а коли лікарі поставили діагноз хвороби, то після зцілення Господом, лікарі фіксують, що хвороби немає і зцілена людина, перед людьми, дякує Господа і славить Його. Наша порада: це залишити "цілительку"і звернутися до лікарів, але також важливо прийти до Бога в молитві покаяння, щоб Ісус став вашим  Господом і Спасителем і щоб Ваші молитви були почуті.

Хчешь изменить свою жизнь?

Тисніть та читайте  інформацію, яка допоможе Вам прийти до Бога. Потім важливо читати Біблію і прийти в церкву, де проповідується Слово Боже. Ми помолимося за Вас.

З повагою - Лінія життя.


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений