Молитва-роздум про Україну

Ми багато молились за кожну подію цієї війни, про кожну ситуацію детально. І ми дякуємо Тобі, Господь, що вислухав наші молитви. Ми вже бачимо відповіді на них. Але ми бажаємо побачити Твої величні діла у глобальному плані, щоб прославити Тебе. Ми живемо у часи народження нової єдності, нового українського народу. Ми це розуміємо. Але будь-яке народження завжди супроводжується муками та болем. Українські землі багато терпіли, то об’єднувались, то розділялись ворогами. І близько 400 років назад через війни, через міжусобиці частина сучасної України була приєднана до московії. 400 років рабства, безправ’я - як твій народ у Єгипті.

Всі ці роки Ти плекав в нашому народі віру в Тебе. Ти зміцнював і гартував нас, щоб ми навчились стояти за свободу. Бо тільки гріх і рабство приходить легко та без зусиль, а за свободу треба боротися. І у першу чергу - в молитвах до Тебе.

Ти настільки був лагідний до нас, Ти вів нас не поспішаючи, і як ми проходили один ступінь зміцнення, ти переводив нас на інший. І коли ми падали, Ти піднімав нас і знов укріплював нас. Спочатку Помаранчева революція. Потім революція Гідності, коли ми не схотіли вибрати той шлях, що пропонувала нам московія. Там вже були війська і там загинули люди. І почалася війна – тоді ще на невеликій території. Ми почали молитись Тобі всі разом. Різні конфесії з’єднались, щоб стояти за свою країну. І цю єдність будував саме Ти.

Вісім років ми продовжували молитись, а Ти далі готував нас до ще серйозніших битв. Бо саме у битві народ стає сильними. Це стосується також і духовної боротьби. А зараз ми стоїмо у боротьбі за право бути сильною нацією. Нацією-лідером, яка буде вести інші народи до Тебе. Закінчується час рабства і Ти виводиш нас у нові реалії. Ти вже об'єднав навколо нас багато народів та країн. Ти даєш мудрість нашим військовим, нашому керівництву, нашим дипломатам. Ми дякуємо, що люди починають розуміти, що відбувається і включаються хто як може у цю боротьбу. Бо ти дав нам честь і силу протистояти на просто країні, а протистояти духу зла, війни та смерті.

Навіть сили природи Ти використовуєш, щоб допомагати нам. Ми дякуємо Тобі за переміни у нашому мисленні. Крок за кроком ми відходимо від мислення рабів, які підкоряються обставинам, приймаючи мислення вільних людей, які діють так, як Ти покладаєш на серце. Нам нічого боятись, бо Ти з нами. Ти вів нас до цього часу і дали будеш вести.

У ці пасхальні дні ми пригадуємо, що слово Пасха означає, що смерть пройшла мимо тих, хто вірує у Тебе і слухається Твоїх заповідей. Ангел-губитель пройшов мимо не просто так, а задля того, щоб божі люди прийшли у землю, обіцяну Тобою, щоб зростали у цій землі, щоб через божий народ у світ прийшло спасіння від гріха та зла. Ти являв тоді багато чудес, Ти захищав, Ти розкрив море, Ти давав у пустелі хліб-манну та воду із пустої скелі. Одяг їх не зношувався, хоча вони й грішили перед Тобою, не вірили.

Ти й зараз нас також навчаєш. Ти відкинув окупантів від Києва. Твоя сила це зробила. Це ти, Господи, дав їм страх, щоб втікати. Вони знялися і пішли, бо це Ти їх увів. Господи, ти підтримуєш руки наших бійців, які воюють складом у 10 раз нижчим, ніж вороги та отримують перемогу. Бо Ти поруч. І руки молитвеників підняті над цими битвами, як руки Мойсея, які підтримували Арон та Ор, щоб наші бійці отримали перемогу. І серця ворогів жахаються, і вони стають нездатними воювати. Тому ми говоримо, що Україна переходить від смерті - до життя, від гріха - до спасіння, від життя у поразці - до життя у перемозі. Від життя без Тебе - до життя з Тобою. Ми говоримо, що Україна вільна. Це країна, яка будується під керівництвом Твого Святого Духа.

Нехай кайдани руйнуються і всі народи виходять із свого рабства та прямують за Тобою. Ісус Христос воскрес для кожного. Нехай Твоя Слава явиться на полях битви. Нехай всі побачать, Хто ти є і що хочеш дати цьому світові. Нехай Твоє світло відкриє розум людей – тих, що робили зло – для каяття, а тих, хто робить добру божу справу – для перемоги та інших добрих справ. І ми дякуємо за Твій захист та допомогу. Амінь.


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше