Добавить комментарий

Куди пропадають чоловіки?

A9_fam3.jpgРейки, рейки, шпали, шпали, їде поїзд запізнілий ... Ні, це не дитяча лічилки, це я їду пізно ввечері в метро і намагаюся читати, але щось настирливо давить на вухо і заважає зосередитися. Це біля мене стоять хлопець з дівчиною, і обоє торохтять без угаву про всяку нісенітницю: про погоду, про щось, що було вчора, мріють про завтрашній день ... І тут я розумію: ось вона, відповідь, на животрепетне питання «Куди пропадають чоловіки». Ви ще не зрозуміли, про що я? Зараз розкажу.

У цьому вагоні їхали і сімейні пари. Вони мовчали. Рот на замку, обличчя серйозні і суворі. Звичайно, адже, сім'я справа серйозна! Є над чим замислитися...

Згадайте себе, коли ви були закохані. Ви не могли наговоритися з коханою людиною! Важливим здавалося буквально все! Ви ділилися своїми думками, переживаннями, радилися з будь – якого приводу і не уявляли, як прожити хоча хвилину без цієї людини.

І ось довгоочікуваний момент: ви одружилися. Збулася мрія! Особливе щастя від цієї події відчувають дівчата, адже на відміну від хлопців саме вони прагнуть вийти заміж (більшості чоловіків і в холостяках непогано живеться, особливо якщо поруч любляча і турботлива матуся).

Одружений чоловік і заміжня жінка - це вже статуси, серйозні і солідні. І розмови ведуться серйозні - вистачить вже базікати про дрібниці! Тепер ви обговорюєте, як обставити квартиру, як порозумітися з мамою чоловіка (дружини), кого краще народити першим - хлопчика чи дівчинку, як назвати дитину, чим правильно годувати, в який дитсадок віддати, чому в школі погані вчителі ... Маса тем для розмов! Тільки вони вже не гріють душу, не розбурхують кров, як тоді, в юності. Сірість і нудьга покривають ваші відносини і роблять їх безликими і, на жаль, нічого не значущими.

І раптом думка: життя-то минає! І гарячково озираєтеся по сторонах у пошуках давно забутого захопленого погляду, в очікуванні компліменту або просто доброго слова, зверненого саме до вас. І той, хто випадково виявиться поруч і - знову ж випадково - потрапить у точку, тобто гляне, захопиться, скаже те, що ви чекаєте, як за помахом чарівної палички, перетворюється на людину вашої мрії. Ось він (або вона) - той, кого ви шукали все життя! Ось воно щастя!

Колись була популярна пісенька, в якій були слова: «А мені завжди чогось не вистачає: зимою - літа, восени - зими». Так ми влаштовані: колись кохані і рідні люди починають дратувати, а нове манить новизною. Але тут доречно зупинитися і подумати, чи так прекрасна незнайома людина, заради якої ви вже готові розлучитися з рідним, з ким з'їли пуд солі, з яким ділили багато років горе і радість ... А раптом це обман? Раптом через кілька хвилин казка закінчиться - і карета перетвориться на гарбуз, а ваша радість - у гірке розчарування?

Так, звичне набридає. Так, якщо кожен день ви їсте борщ, хочеться супчику ... Але що ж робити, якщо саме так влаштоване життя?

По-перше, знати: життя влаштоване так, як ми його влаштуємо. Хочете різноманітності - станьте для свого чоловіка джерелом цього розмаїття! Дивуйте один одного приємними дрібницями, піклуйтеся один про одного, смійтеся, радійте ... і розмовляйте! Не тільки про побутові проблеми, а ПРО ВСЕ! Сьогодні прекрасний день, за вікном співають пташки, випав сніг або пішов дощ, а може, світить сонце ... Стільки всього, про що ви можете поговорити, - тільки знайдіть на це час! І побачите, що зовсім скоро вам захочеться не тільки поговорити, а й побути разом, удвох.

А по-друге, пам'ятайте: що маємо, не бережемо, а втративши, плачемо. Тому що, втративши дорогу людину, незабаром ми починаємо сумувати за нею - і тоді забуваються всі образи і недомовки, пам'ятається тільки хороше. Але поки ми скучимо, проходить час, і хто знає, що трапиться? А що якщо нова любов, інша сім'я віднімуть у вас того, до кого знову потягнеться відпочиле від рутини серце?

Чоловіки, любіть своїх дружин. Дружини, цінуєте і поважайте своїх чоловіків. І, як не банально це звучить, трудіться над відносинами, вкладайте в них своє серце. Повірте: той, хто зараз з вами, - найкращий, але тільки багато хто не знає про це, тому що ви їм жодного разу цього не сказали ...

(Автор Світлана Мергасова)

Основная статья: УГОЛ ЗРЕНИЯ
Следующая статья: Новый Завет
Была ли вам полезна эта статья?
Голос за!
Голос против!

рейтинг: 8


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений