Добавить комментарий

Аватар пользователя admin

Ми згодні з вами, що важко навчитись любити інших людей, якщо людина сама ніколи не отримувала до себе справжньої батьківської любові. Отримувати любов від батька у дитинстві - важливо, але її відсутність не критича. Оскільки ми маємо Небесного Батька, який наповнений любов'ю і бажає постійно передавати її нам. Саме спілкування з Богом, якщо людина поринає у нього всім серцем, всім своїм розумінням, завдяки Святому Духу дає змогу розібратись із собою, навчитись відрізняти, де справжня любов, а де підробка.

Також сплкування з Богом допомагає позбавитись ліцемірства і змінює нас всередині так, що все Боже стає для нас нашим. Тобто, крок за кроком ми змінюємось, зростаючи в міру повного Христоого віку. 

"І Він настановив одних Апостолами, інших пророками, ще інших євангелістами і пастирями, а також учителями. Для вдосконалення святих, для справи служіння, для зміцнення тіла Христового, аж доки не сягнемо спільности віри і пізнання Сина Божого, в мужа досконалого, в міру повного Христового віку,  Щоб ми не були вже малолітками хитливими, що захоплюються усіляким вітром учення, за лукавством людей, виходячи з хитрого мистецтва облудности, але щирою любов’ю всі виростали в Того, Котрий є голова Христос," (до Єфесян 14:11-15)


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше