Сторінки для мам
Не має значення, якого віку ваша дитина. Гойдаєте ви її у колисці, або вона вже робить свої перші кроки по землі, мамине серце завжди з нею. Все для матусь.

далі

Інформація для тата
Як бути батьком, що приносить Божі благословення для своїх синів і дочок. Час і зусилля, які ви присвячуєте своїм дітям - це найкращий ваш внесок.  

далі

Час можливостей
Тобі від 14 до 25? Всі дороги відкриті перед тобою, твоїм мріям ще належить здійснитися. Як досягти свого максимуму і не загубитися у вирі життя.

далі

Криза — не назавжди!
Іноді життя робить несподіваний поворот, вибиваючи тверду опору з-під ніг. Чи є вихід з кризи? Як бути сильним у важкий для вас час.

далі

Про нас

Кожен день до нас звертаються безліч людей. Задають питання з проблем алкоголізму, страху, хвороб, розлучень, відкинення, тощо. Наші служителі цілодобово чергують біля телефону. Слухають, діляться Словом Божим, моляться за людей.

далі

 

Свідчення

Псалом 22: «Господь – Пастир мій, я в недостатку не буду. Він доглядає мене на зелених пасовиськах; Він водить мене до тихих вод! Він відновлює слабке моє здоров’я; Він проводить мене стежками справедливості, ради імені Свого. І коли б я пішов долиною тіні смертної, не побоюся злого, бо Ти є моїм провідником і охороняєш мене. Ти забезпечуєш мене смачними харчами в присутності ворогів моїх; Ти помазав голову мою оливою. Ти мене рясно благословляєш.

Ми разом


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений