Зміст сайту

Дорогі друзі, вітаємо вас на сайті служіння "Лінія життя" християнської церкви "ПЕРЕМОГА". Ми хочемо, щоб наш сайт став місцем благословіння для кожного відвідувача, для кожної родини. Тут ви зможете знайти відповіді на питання, що стосуються найважливіших життєвих ситуацій. Спеціально для вас ми підготували багато матеріалів різноманітної тематики


Шлях разом з Богом

Підшивка статей, яка називається "Шлях разом з Богом" познайомить вас з тим, які перші кроки слід робити після покаяння. Ви зможете дізнатися, ким ми є завдяки Ісусу Христу, чому важливо відвідувати церкву і яку роль відіграє Біблія у житті християн. Важко чи легко навчитися покладатися в усьому на Бога? Уявіть, що ви - маленька дитина в руках всемогутнього Бога-Отця. Не бійтеся. Просто йдіть за Ним. 


Маю проблему

Кризова ситуація... У мене є проблема... Як бути переможцем у важкі моменти життя. Не існує такої проблеми, для якої Бог не запропонував би вирішення у Своєму Слові. Свобода від залежностей, депресії, страху, відкинення, потреба у зціленні від хвороб, фінансове процвітання. Ми готові говорити з тобою про це і молитися за тебе.


Взаємовідносини

Взаємовідносини... З Богом, з чоловіком, дружиною. Батьки та діти, друзі ... Як не помилятися і бути щасливими. Чи потрібно готуватися до шлюбу? Чому важко знайти чоловіка. Чи любимо ми по-справжньому? Безліч проблем у сім'ї та шлюбі, професійних, у бізнесі, політична та міжнародна напруженість - все це дуже часто пов'язано з непрацюючими взаємовідносинами. Як будувати або відновлювати правильні взаємини.


Чи існує Бог?

Якщо ви ще нічого не знаєте про Бога або сумніваєтеся у Його існуванні, познайомтеся із підшивкою статей "Чи існує Бог?" Чи є докази існування Бога і чому так складно повірити у Нього? Чи справжньою є Біблія? Для чого потрібно спасіння і як його отримати? Ми поговоримо про те, чому існує так багато конфесій і деномінацій, і що таке гріх.


Складні місця з Ббілії

"Важкі" місця з Біблії... "Складно зрозуміти деякі Біблійні послання?... Чи дозволяється християнину отримувати ідентифікаційний код? Що таке хула на Духа Святого? Чи може християнин брати участь у військових діях? Розмірковуємо про Біблійні тексти, які незрозумілі або по-різному трактуються у різних християнських колах.


Моя мета у житті

Давайте поговоримо про цілі.  Чи є у вас мета?... Як дізнатися, яку мету Бог має для вас і як її досягти? Чи хочете ви бути учнями Христа? Що таке успішне наставництво? Якщо ви бажаєте дізнатися, з якою метою ви потрапили на цю планету, починати потрібно з Бога. Ви народилися за Його задумом і заради виконання Його призначення


Молитвенная комната

молитвенная комнатаЗдесь все, что связано с молитвой. Если вы хотите, чтобы за вас помолились наши служители, сообщите нам свою молитвенную просьбу здесь.

 

Смотреть >>


Наши свидетельства

наши консультантыВ этой рубрике наши консультанты делятся своими свидетельствами и откровениями от Господа. Здесь вы также можете разместить и свои свидетельства Божьей Славы.

Смотреть >>


Высказывания и афоризмы

afor_lit_120Мы подготовили подборку высказываний известных людей (философов, писателей, ученых и др.) о Боге и христианской вере. Вы также можете участвовать в подготовке материалов этой рубрики

Смотреть >>


Основные термины

slovar_lit_120Здесь даются определения основных понятий христианства и христанской жизни

 

Смотреть >>


Помощь по сайту

Как работать с сайтом, как найти нужную информацию и заказать сервисы сайта

Смотреть >>


Основна стаття: Про нас
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений