Маю проблему...

Не існує такої проблеми у житті, на яку Бог не запропонував би рішення у Своєму Слові

Ісус Христос під час Свого перебування на землі зіткнувся з усіма основними труднощами, які доводиться долати людині, тому у Його ділах і словах, записаних у Писанні, можна знайти відповіді на всі необхідні питання. Бог дав нам Своє Слово для того, щоб з Його допомогою ми могли подолати всі життєві випробування.

маєш проблему?

"Бо в чому Сам постраждав, бувши випробовуваним, може допомогти й випробовуваним." (Евр.2:18)

Проблеми бувають різними. Це поняття дуже суб'єктивне. Одна й та ж ситуація для однієї людини може бути легкою неприємністю, а для іншого - нездоланною стіною. Нам необхідно навчитися молитись та покладатися на Господа у пошуку виходу з усіх наших проблем. Ми можемо уникнути багатьох труднощів, якщо добре знаємо Слово Боже, розвиваємо мислення згідно Біблійного вчення, виконуючи ті речі, про які йдеться у Біблії.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2

 

ДОПОМОГА під час карантину

Вас вітає християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини! Ми молимося за Вас, Вашу сім'ю, наше місто і країну в цей складний час, щоб Бог благословив і зберігав на всіх шляхах! Нехай Божий мир, втіха і спокій наповнить Ваші серця і оселі. Вважаючи Вас своїми друзями, ми як церква, що любить Вас, хотіли б запропонувати допомогу і сприяння в цей непростий період життя нашої країни тими ресурсами, які у нас є.

В разі, якщо у Вас є нестаток чи потреба:
- Ви або Ваші близькі погано себе почуваєте і хочете отримати...

читати далі


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений