Нові матеріали

Как понимать притчу о талантах?

Притчу про таланти читаємо в двох місцях з Нового Завіту: Матвія 25:13-30 та Луки 19:10-27.

Наші консультанти

Неможливо всього лише виконувати обов'язки консультанта: вимовляти набір вивчених фраз і молитися "черговими молитвами ". Консультування завжди передбачає участь серця.

Адже тільки любов, яку виливає у наші серця Господь і яку ми прагнемо передати людям, здатна змінювати негативні ситуації. Ми далекі від того, щоб просто вказати людині, яка звернулася до нас за допомогою, на помилку. Ми хочемо допомогти їй подолати труднощі, стати переможцем. Не завжди перемагати легко, адже зміни вимагають певних зусиль (і не тільки духовних).

Що таке пекло?

У Новому Завіті пекло розглядається як кінцеве місцеперебування тих, хто буде засуджений до вічної погибелі на останньому суді.

Пекло вважається місцем смерті та страждань, де "плач і скрегіт зубів" (Матфія 13:42) і "де черв'як їх не вмирає і вогонь не вгасає" (Марка 9:44). Людина, навічно відлучена від Бога, занурюється у непроглядну темряву в пекучому полум'ї вогню.

Тридцять вісім років чекав на зцілення

Якщо ти вже довгий час хворий, якщо твоя проблема не вирішується, подивись у своє серце - чи вмієш ти терпіти, чи готовий почути те, що говорить тобі Господь? Чи готовий ти бути слухняним Богу, щоб відвернутися від гріха і прийняти реальність зцілення від Бога у своє життя?

Як залишити коментар?

Коментарі до конкретного матеріалу розміщуються безпосередньо під матеріалом шляхом натискання посилання "Додати коментар".

Вірші Біблії про багатство і фінанси

Читайте ці вірші, коли переживаєте фінансові труднощі

"І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Він Той, що дає тобі силу набути потугу." Повторення Закону 8:18

Яка молитва до вподоби Богу?

Можна зробити кілька висновків про молитву, яка до вподоби Богу, познайомившись із притчею про фарисея та митаря.

Хто такі демони?

A7_demons.jpgДемони (чи біси) - це ангели, що занепали, безсмертні створіння, служителі сатани. Вони прилучилися до повстання сатани, були вигнані з небес і нині чекають останнього суду. Їх думки постійно направлені проти Бога, добра, істини. Рівень та інтенсивність прояву демонічних сил у людях за часів Христа були вищі, ніж у будь які інші періоди.

Як використовувати у молитві біблійські вірші про зцілення?

Ця добірка місць Святого Письма призначена для молитви за утвердження зцілення, забезпеченого віруючому Господом Ісусом Христом на Голгофському хресті.

Слово Боже говориться від свого імені або називаючи ім'я того, за кого ви молитесь. Вимовляйте Слово Боже з вірою, довіряйте Богові і чекайте, що Він виконає Свої обітниці. Важливо роздумувати над цими обітницями і просити Слово-Рэма розкрити зміст одкровення від Духа Божого, тобто що це значить для Вас. Да благословить Вас Господь!

Вірші Біблії для тих, хто переживає життєву кризу

Дорогі друзі, якщо ви проходите зараз через важкі періоди життя: криза, душевна травма, депресія та інші обставини, - моліться, використовуючи обітниці зі Слова Божого. Біблія - це ліки для вашої душі, що страждає. Її слова приносять полегшення і допомагають нам впоратися з життєвими кризами. Спробуйте, і ви оціните гідно можливість, яку нам дав Бог, щоб знайти душевний мир і спокій навіть у глибині "долини смертної тіні".

Сторінки