Нові матеріали

Цивільний шлюб - це шлюб чи ні?

Цивільний шлюб - це спільне життя двох людей без вінчання у церкві, без реєстрації шлюбу у РАКСі. У народі такий спосіб життя називається "співмешкання". А згідно Біблії такі відносини без зобов'язань один перед одним називаються блудом, - гріхом, що не до вподоби Богові.

Перше, чого потребують чоловіки у шлюбі - сексуальної задоволенності

Щоб подружжя довго і щасливо перебувало у шлюбі, важливо дотримуватися Божих принципів і виконувати кожен свою роль у сім'ї, задовольняючи потреби один одного так, як вам би хотілося, щоб він (вона) задовольняв(ла) ваші. Тоді у сім'ї буде Божий мир, спокій, лад і справжня свобода.

Десять заповідей для батьків
  1. Не очікуй, що твоя дитина має бути твоєю копією, тому що вона, як і ти, створена на подобу Божу. Допоможи їй стати собою справжньою.
  2. Не зганяй злість на дитині через свої образи, щоби потім не дочекатися, коли вона помститься тобі через свої. Що посієш, те і будеш пожинати.
  3. Не вимагай від дитини відплати за все, що ти для неї робишь або вже зробив. Ти подарував їй життя, вона подарує життя іншому - це незворотній закон вдячності.
  4. Не думай, що дитина - твоя власність. Вона - Боже дитя, як і ти.
  5. Приймай проблеми своєї дитини як свої власні.
Звільнення від рабства фінансової залежності

Християнин, який бажає отримати все те найкраще, що приготував для нього Господь, має бути готовий підкорятися Його волі та скеровуючій силі Божого Духу

Як знайти коментар консультанта на ваше молитовне прохання?

Після того, як ви розмістили на сайті ваше молитовне прохання, ми помолимося за нього і обов'язково напишемо коментар. Всі молитовні прохання з коментарями на них автоматично розміщуються у ЦЬОМУ СПИСКУ. Якщо ви зареєстровані на сайті (або не зареєстровані, але вказали свою електронну адресу під час заповнення форми молитовного прохання), коментар консультанта додатково буде висланий вам на вашу адресу електронної пошти.

Як розмістити своє молитовне прохання?

Якщо вам потрібна молитва і ви бажаєте, щоб команда наших служителів помолилася за вас, заповніть наступну форму.

Форма включає декілька пунктів.  

Як знайти відповідь на поставлене раніше запитання?

Відповідь на ваше запитання буде розміщена в коментарі поруч з текстом питання у ЦЬОМУ СПИСКУ.  Якщо ви зареєстровані на сайті (або не зареєстровані, але вказали свою електронну адресу під час заповнення форми питання), коментар консультанта додатково буде висланий вам на вашу адресу електронної пошти.

У разі, якщо ви під час заповнення форми питання зробили позначки в конфіденційності, ваше запитання буде видно тільки вам і консультантам сайта. 

Допомога по сайту

Виберіть питання зі списку нижче. Якщо вас цікавить питання, якого немає у списку, задайте його у коментарі до цієї статті (кнопка "Додати коментар").

Правила сайта

Любі друзі!

Нам дуже приємно спілкуватися з вами. Сподіваємося, що і вам також буде цікаво розміщувати свої повідомлення на нашому сайті. Але для того, щоб і надалі інформація на сайті залишалась цікавою і корисною, просимо виконувати ПРАВИЛА САЙТА.

Зміст сайту

Дорогі друзі, вітаємо вас на сайті служіння "Лінія життя" християнської церкви "ПЕРЕМОГА". Ми хочемо, щоб наш сайт став місцем благословіння для кожного відвідувача, для кожної родини. Тут ви зможете знайти відповіді на питання, що стосуються найважливіших життєвих ситуацій. Спеціально для вас ми підготували багато матеріалів різноманітної тематики

Сторінки


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений