Нові матеріали

Чи потрібно сьогодні давати десятину?

Десятина (як у Старому, так і в Новому Завіті) відображає стан нашого серця

Перш за все необхідно визнати, що вся Біблія - ​​Слово Боже, а тому принципи, викладені у Старому Завіті, настільки ж важливі, як і новозавітні. Ісус часто тлумачив Старий Завіт і ніколи не спростовував його.

"Все Писання натхненне Богом і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності" (2 Тим. 3:16)

Причини розумових розладів

У більшості випадків - це результат безвідповідальної, гріховної поведінки людини, результат вчинків плоті.

Причины розумових розладівІснують кілька причин, що призводять до розумових розладів (у тому числі й до шизофренії). Вони можуть бути частиною проклять за невиконання заповідей Божих, наслідком гріха та непокори Богу.

Чи існують Біблійні підстави для розлучення?

У Старому Завіті чоловікові дозволялося давати розлучення своїй дружині (Повторення Закону 24:1-4). Пізніше, коли Ісуса Христа запитали про розлучення, Він відповів:

Бути Божим шанувальником

Створюючи людину, Бог вклав у її серце бажання поклонятися Йому

Поклоніння є частиною природи людини, воно закладено у нашому єстві. Вибір полягає не в тому, будемо ми це робити чи ні, а в тому, кому (або чому) ми будемо поклонятися. Ми можемо поклонятися або Богу (справжнє поклоніння), або кому-небудь/чому-небудь іншому, наприклад, грошам, майну, своїм фізичним захопленням, політичним лідерам, хибним релігіям тощо (помилкове поклоніння).

Критика руйнівна

Якщо ваше завдання зруйнувати відносини - вправляйтеся у критиці!

Чи вміємо ми правильно спілкуватися? Без пред'явлення претензій, без криків та критики? Чи уміємо вислухати до кінця і зрозуміти? Коли нам щось потрібно, і ми просимо когось про послугу, ми дійсно просимо або ж вимагаємо? Погодьтеся: часто ми навіть не помічаємо, як змінюється тон у розмові – від прохального до командного!

Як допомогти невіруючому чоловікові прийняти Господа у своє серце?

Вам буде потрібно багато терпіння й любові, щоб допомогти невіруючому чоловікові прийняти Господа у своє серце. Але це – єдиний шлях, щоб відбулися зміни у відносинах між вами та чоловіком.

Як отримати індивідуальну консультацію?

Дорогі друзі!

Ми бажаємо послужити вам ще більше, і тому відкрили рубрику "Консультування у листуванні". Це спілкування є конфіденційним. Запрошуємо вас скористатися такою консультацією, якщо:

  • вам необхідна регулярна молитовна підтримка і порада консультанта;
  • ваше запитання занадто складне і, можливо, вимагає подальших уточнень.

Для того, щоб почати переписку, відправте нам лист на адресу life-line@victorychurch.org.ua

Планування: ставимо перед собою довгострокові цілі

довгострокове плануванняЩо таке довгострокова мета? Це ланцюжок збудованих одна за одною короткострокових цілей. Однак мало хто ставить перед собою короткострокові цілі, не кажучи вже про довгострокові. Люди витрачають більше часу на планування найближчої відпустки, ніж на планування витрат на освіту дітей. У міру нашого професійного зростання збільшуються і наші доходи, разом з ними зростають й витрати.

Що таке планування?

Для того, щоб ваші плани втілилися у життя, необхідно спиратися на Божу мудрість, коли приймаєш будь-яке рішення

плануванняДуже часто християни сумніваються, чи потрібно їм планувати свій бюджет. Вони запитують: "Хіба християнин не повинен повністю покладатися на Бога?" Безумовно повинен! Але хіба це означає, що нам потрібно сидіти вдома і чекати нової манни з неба? Бог думає по-іншому.

2-й крок до зцілення. Упокоріть себе

A4_iselen8.jpgБог противиться гордим. Упокоріть Себе - і Він піднесе вас, і благословить зціленням та духовними дарами. Підкоріться Богові. Протистаньте дияволу, і він утече він від вас. Наблизьтесь до Бога - і Він наблизиться до вас. Ніколи не приходьте до Нього за зціленням тільки тому, що вважаєте себе гідними бути зціленим.

Сторінки