Нові матеріали

Про молитву

Молитва — це акт спілкування з Богом, у якому людина висловлює свої думки, почуття, прохання чи подяку. Це вираження наших потреб з вірою, що Бог нас чує і ми отримуємо те, що просимо.

"Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки" (1 Тимофію 2:1-2)

Комплекс жертви. Звільнення можливе

Комплекс жертви - це такий спосіб мислення, коли людина, яка зазнала насильства, продовжує відчувати себе безпорадною, навіть якщо насильство вже давно припинилося.  Така людина продовжує вважати себе жертвою, можливо навіть несвідомо. Подібний стан душі заважає їй взяти відповідальність за своє теперішнє життя.

Що таке багатство?

Які образи виникають у вас при думці про багатство? Купа грошей? Шикарний автомобіль? Яхта? Особняк? Хутра й діаманти? Навколосвітня подорож? Ви працюєте, щоб забезпечувати себе і свою родину? Чи не виникає у вас відчуття, що, скільки б ви не працювали, все одно не зможете заробити стільки грошей, щоб задовольнити всі ваші потреби і бажання?

Молитва за воїнів, захисників

У той час, коли в нашій країні йде війна, дуже важливо, щоб ми робили все можливе, наближаючи перемогу. Хто як може. Хто може вювати - йде і воює, хто може виготовляти снаряди - йде працювати. Хто може допомагати нужденним – робить добро, наскільки може. Крім цього, дуже важливо звертатися до Бога і просити Його про захист нашої країни та допомогу тим, хто на фронті. Молитва до Бога здатна чинити чудеса і змінювати будь-які обставини!

Чому на землі багато лиха?

Біблія говорить про те, що горе й біди у світі є наслідком гріха, який прийшов у світ через непослух перших людей Богові

Атеїзм

Слово атеїзм походить від грецького atheos, що означає "немає Бога" (а = "без", теос = "Бог"). Атеїзм – це позиція, яка заперечує віру в існування Бога. Люди, які сповідують атеїзм, називають атеїстами.

Алілуя!

"Алілуя!" - це вигук, який походить від єврейського слова "Hallelujah", що означає "Хваліть Бога!". Це слово широко використовується у християнській традиції і має на увазі приголомшливий вибух радості під час прославлення Бога. "Алілуя!" - це вираз найвищої хвали. Людина, що славить Бога подібним чином, настільки охоплена любов'ю, яку вона відчуває до Господа, що не може говорити про це спокійно - вона схоплюється, піднімає вгору руки і голосно прославляє Бога.

Звідки приходять хвороби та немочі

Люди, які страждають від хвороб, часто задають собі питання: "Чому це сталося зі мною, чому прийшла хвороба?"

Зцілення... Якою є воля Божа з цього питання?

Якщо ми покаялись і намагаємося жити згідно вчення нашого Господа, викладеного у Його Слові - Біблії, нам необхідно знати і твердо вірити, що Бог бажає бачити нас здоровими та успішними в усьому (3 Івана 1:2)

Найбільш важливими справами, що робив Ісус, перебуваючи на землі, були проповідь Євангелія та зцілення хворих. Слово Боже говорить нам:

Поклоніння Богу

Створюючи людину, Бог вклав у її серце бажання поклонятися Йому

Сторінки


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше