Нові матеріали

Як справлятися з негативними емоціями

Ніхто з нас не може повністю контролювати свої почуття. Але нам вирішувати, що ми з ними робитимемо

Чи маємо ми сили взагалі справлятися зі своїми почуттями, контролювати сльози, печаль або смуток, котрі часом повністю захоплюють нас? Уміння володіти своїми емоціями не з'являється відразу. Для цього недостатньо просто якихось "десяти легких уроків". Світ наших почуттів дуже різнобарвний, - і нам необхідно навчитися знаходити задоволення від наших емоцій, використовуючи їх на добро, заради чого вони й були створені Богом.

Привабливість дружини - емоційна потреба чоловіка

Фізична привабливість дружини для чоловіка часто стає життєво важливою складовою щасливого шлюбу. Чоловік, який потребує привабливої дружини, відчуває себе добре, дивлячись на її красу. Якщо задовольняється ця емоційна потреба, чоловік зазнає почуття задоволення, а якщо ні - він відчуває розчарування. Такий шлюб, у кращому випадку, кульгатиме по життю, і у чоловіка часто виникатиме спокуса знайти собі більш привабливу жінку.

Дружина - помічниця

"Мудра дружина дасть раду своєму домові, а нерозумна зруйнує його своїми руками." (Прип. 14:1)

Так говорить Слово Боже. Якою ж мудрістю має володіти дружина, щоб її дім улаштувався?

Атмосфера любові в сім'ї

Діти потребують турботи як тата, так і мами. Але кожен з батьків грає свою унікальну роль у розвитку дитини (фізичному, емоційному, духовному). Мами забезпечують емоційний захист і підтримку, ніжність та безпеку для дитини, навчають співпереживанню. Батько дає матеріальний захист, впливає на самооцінку і самоствердження дитини, впевненість у собі, діловитість. Дитина вчиться моделі поведінки у своїй майбутній сім'ї, дивлячись на те, як будують відносини між собою її батьки. Тому дуже важливо докладати зусиль, щоб розвивати подружні стосунки і не допускати їх розриву.

Людина воскресла після молитви до Бога

Розповідає Наталя. Це сталося кілька років тому. Ми з моїм чоловіком їхали у машині на дачу. Видимість на дорозі була погана, стояв сильний туман. Недалеко від міста мій чоловік, який сидів за кермом, побачив на узбіччі розбиту машину. Дах у неї був зсунутий, капоту не було, скла також...

Історії з життя

Історії з життя різних людей слухати завжди цікаво. Особливо, якщо у них щасливий кінець. Печаль, яка змінюється радістю. Тривога, яка йде, і у душі запановує абсолютний спокій. Довгий важкий тернистий шлях, який закінчується перемогою... Особливо підбадьорюють і надихають історії, коли останню надію було вже втрачена, але прийшов Всемогутній Бог і сталося диво... 

Хочеш змінити своє життя?

Чи влаштовує вас те, що відбувається зараз у вашому житті? Стан вашого здоров'я, стосунки у родині, ваш статус у суспільстві, рівень прибутків. Не влаштовує? А чи знаєте ви, що все це піддається змінам? Є хороша новина для вас - ви здатні відкинути те, що вам не підходить. І це цілком реально. Найважче для нас - саме розпочати процес змін. Адже попереду нас чекає щось нове та невідоме...

Звідки приходять хвороби та немочі

Люди, які страждають від хвороб, часто задають собі питання: "Чому це сталося зі мною, чому прийшла хвороба?"

НОВЕ НАРОДЖЕННЯ

«Отож, хто в Христі, той нове створіння; стародавнє минуло, тепер усе нове» (2 до Коринтян 5:17)

Прийнявши у своє серце Ісуса, ви відкрилися для Бога. У цей момент Вічний Божий Дух приходить у наше життя і відбувається народження нашого духу згори. Як новонароджена дитина живиться молоком матері, так наш дух живиться від Духа Божого, який відкриває нам Отця, через слово Боже.

«Народжене від тіла є тілом, а народжене від Духа є Духом» (Ивана 3:6)

СПАСІННЯ

«Прийдіть до Мене всі втомлені та обтяжені, і Я заспокою вас» ( Мф. 11:28)

Ми приймаємо Ісуса Христа як свого особистого Спасителя. Тільки через Ісуса людина приходить до Бога і отримує спасіння. Спасіння - це незаслужений дар Божий тим, хто прийняв Христа через віру. Безгранично уповайте на благодать Господа Ісуса Христа і твердо покладайтеся на Нього.

читайте далі НОВЕ НАРОДЖЕННЯ

Сторінки


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше