Нові матеріали

НОВЕ НАРОДЖЕННЯ

«Отож, хто в Христі, той нове створіння; стародавнє минуло, тепер усе нове» (2 до Коринтян 5:17)

Прийнявши у своє серце Ісуса, ви відкрилися для Бога. У цей момент Вічний Божий Дух приходить у наше життя і відбувається народження нашого духу згори. Як новонароджена дитина живиться молоком матері, так наш дух живиться від Духа Божого, який відкриває нам Отця, через слово Боже.

«Народжене від тіла є тілом, а народжене від Духа є Духом» (Ивана 3:6)

СПАСІННЯ

«Прийдіть до Мене всі втомлені та обтяжені, і Я заспокою вас» ( Мф. 11:28)

Ми приймаємо Ісуса Христа як свого особистого Спасителя. Тільки через Ісуса людина приходить до Бога і отримує спасіння. Спасіння - це незаслужений дар Божий тим, хто прийняв Христа через віру. Безгранично уповайте на благодать Господа Ісуса Христа і твердо покладайтеся на Нього.

читайте далі НОВЕ НАРОДЖЕННЯ

ВІРА

Прощення наших гріхів - це дивовижний дар Божої любові. Але ми маємо право на всепрощення і дар життя вічного, тільки якщо ми віримо. Віра - це довіра до того Слова, яке Господь залишив нам записаним у Біблії. Ця довіра Його обітницям. Повірити - означає прийняти, вибрати Ісуса, знайти Його, присвятити Йому себе, залежати від Нього, наповнити своє життя Його присутністю. Іншими словами, це прийняти рішення присвятити Йому все своє життя. Віра - це не просто прийняття розумом якоїсь інформації як істини, це вибір (який ми робимо з власної волі) довірити Богу всі сфери життя.

Крок у нове життя – ПОКАЯННЯ

Написано: «Бо всі згрішили й позбавлені Божої слави» (Рим. 3-23). Бог любить Вас, але гріх розділяє Вас з Богом. З Богом можна жити тільки тоді, коли залишені гріхи.

Покаяння – це крок до примирення. Ми сповідуємо свої гріхи і відвертаємося від них, приймаючи праведність Божу.

ПОКАЯННЯ складається із:

А) усвідомлення гріхів;

Б) сповідування гріхів;

В) абсолютний розрив з гріхом.

Молитва матері за сина солдата

Любов матері  - це сила, яка збереже тебе, дорогий сину, на всіх шляхах-дорогах твого життя. Її молитва, як Ангел-Охоронець, захистить тебе від усякого зла

Мама - найближча й найдорожча людина. Вона подарувала життя своїй дитині. Мама, - її серце завжди наповнене теплом, добротою і ласкою. Вона завжди підтримає тебе доброю порадою і посмішкою. Її серце знає відповідь на будь-яке твоє питання. Любов мами - це сила, яка збереже тебе на всіх шляхах-дорогах твого життя. Її молитва, як Ангел-Охоронець, захистить тебе від усякого зла.

Цивільний шлюб - це шлюб чи ні?

Цивільний шлюб - це спільне життя двох людей без вінчання у церкві, без реєстрації шлюбу у РАКСі. У народі такий спосіб життя називається "співмешкання". А згідно Біблії такі відносини без зобов'язань один перед одним називаються блудом, - гріхом, що не до вподоби Богові.

Перше, чого потребують чоловіки у шлюбі - сексуальної задоволенності

Щоб подружжя довго і щасливо перебувало у шлюбі, важливо дотримуватися Божих принципів і виконувати кожен свою роль у сім'ї, задовольняючи потреби один одного так, як вам би хотілося, щоб він (вона) задовольняв(ла) ваші. Тоді у сім'ї буде Божий мир, спокій, лад і справжня свобода.

Десять заповідей для батьків
  1. Не очікуй, що твоя дитина має бути твоєю копією, тому що вона, як і ти, створена на подобу Божу. Допоможи їй стати собою справжньою.
  2. Не зганяй злість на дитині через свої образи, щоби потім не дочекатися, коли вона помститься тобі через свої. Що посієш, те і будеш пожинати.
  3. Не вимагай від дитини відплати за все, що ти для неї робишь або вже зробив. Ти подарував їй життя, вона подарує життя іншому - це незворотній закон вдячності.
  4. Не думай, що дитина - твоя власність. Вона - Боже дитя, як і ти.
  5. Приймай проблеми своєї дитини як свої власні.
Звільнення від рабства фінансової залежності

Християнин, який бажає отримати все те найкраще, що приготував для нього Господь, має бути готовий підкорятися Його волі та скеровуючій силі Божого Духу

Як знайти коментар консультанта на ваше молитовне прохання?

Після того, як ви розмістили на сайті ваше молитовне прохання, ми помолимося за нього і обов'язково напишемо коментар. Всі молитовні прохання з коментарями на них автоматично розміщуються у ЦЬОМУ СПИСКУ. Якщо ви зареєстровані на сайті (або не зареєстровані, але вказали свою електронну адресу під час заповнення форми молитовного прохання), коментар консультанта додатково буде висланий вам на вашу адресу електронної пошти.

Сторінки


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений