Нові матеріали

Спокій у серці під час війни

Раніше про війну ми читали лише у книгах. Ми захоплювалися мужністю героїв, шанували полеглих у боях солдатів і загиблих мирних жителів. Про всі руйнування та труднощі знали лише здалеку. Але ми навіть не підозрювали, що означає переживати війну реально – тут і зараз. Перша несподівана повітряна тривога рано-вранці. Розгубленість, нерозуміння, що робити далі. Ворог на підступах до твого рідного міста, гуркіт літаків над будинком, вибухи майже поряд, пожежі, руйнування. Порожні полиці магазинів та невгамовне бажання кудись бігти, сховатися, кинувши все. 

Молитва матері за сина солдата

Любов матері  - це сила, яка збереже тебе, дорогий сину, на всіх шляхах-дорогах твого життя. Її молитва, як Ангел-Охоронець, захистить тебе від усякого зла

Мама - найближча й найдорожча людина. Вона подарувала життя своїй дитині. Мама, - її серце завжди наповнене теплом, добротою і ласкою. Вона завжди підтримає тебе доброю порадою і посмішкою. Її серце знає відповідь на будь-яке твоє питання. Любов мами - це сила, яка збереже тебе на всіх шляхах-дорогах твого життя. Її молитва, як Ангел-Охоронець, захистить тебе від усякого зла.

Я довірила своє життя Богу

Розповідає Світлана. Я дуже вдячна Богові за своє життя. Мені зараз 38 років – і всі ці роки Господь зі мною поруч. Навіть коли я відійшла від Нього, забула, Він не забув мене й не залишив. Коли я потрапила у біду, Він як люблячий Батько, Який розуміє і прощає, подав мені руку і вивів із біди.

Як справлятися з негативними емоціями

Ніхто з нас не може повністю контролювати свої почуття. Але нам вирішувати, що ми з ними робитимемо

Чи маємо ми сили взагалі справлятися зі своїми почуттями, контролювати сльози, печаль або смуток, котрі часом повністю захоплюють нас? Уміння володіти своїми емоціями не з'являється відразу. Для цього недостатньо просто якихось "десяти легких уроків". Світ наших почуттів дуже різнобарвний, - і нам необхідно навчитися знаходити задоволення від наших емоцій, використовуючи їх на добро, заради чого вони й були створені Богом.

Привабливість дружини - емоційна потреба чоловіка

Фізична привабливість дружини для чоловіка часто стає життєво важливою складовою щасливого шлюбу. Чоловік, який потребує привабливої дружини, відчуває себе добре, дивлячись на її красу. Якщо задовольняється ця емоційна потреба, чоловік зазнає почуття задоволення, а якщо ні - він відчуває розчарування. Такий шлюб, у кращому випадку, кульгатиме по життю, і у чоловіка часто виникатиме спокуса знайти собі більш привабливу жінку.

Дружина - помічниця

"Мудра дружина дасть раду своєму домові, а нерозумна зруйнує його своїми руками." (Прип. 14:1)

Так говорить Слово Боже. Якою ж мудрістю має володіти дружина, щоб її дім улаштувався?

Атмосфера любові в сім'ї

Діти потребують турботи як тата, так і мами. Але кожен з батьків грає свою унікальну роль у розвитку дитини (фізичному, емоційному, духовному). Мами забезпечують емоційний захист і підтримку, ніжність та безпеку для дитини, навчають співпереживанню. Батько дає матеріальний захист, впливає на самооцінку і самоствердження дитини, впевненість у собі, діловитість. Дитина вчиться моделі поведінки у своїй майбутній сім'ї, дивлячись на те, як будують відносини між собою її батьки. Тому дуже важливо докладати зусиль, щоб розвивати подружні стосунки і не допускати їх розриву.

Людина воскресла після молитви до Бога

Розповідає Наталя. Це сталося кілька років тому. Ми з моїм чоловіком їхали у машині на дачу. Видимість на дорозі була погана, стояв сильний туман. Недалеко від міста мій чоловік, який сидів за кермом, побачив на узбіччі розбиту машину. Дах у неї був зсунутий, капоту не було, скла також...

Історії з життя

Історії з життя різних людей слухати завжди цікаво. Особливо, якщо у них щасливий кінець. Печаль, яка змінюється радістю. Тривога, яка йде, і у душі запановує абсолютний спокій. Довгий важкий тернистий шлях, який закінчується перемогою... Особливо підбадьорюють і надихають історії, коли останню надію було вже втрачена, але прийшов Всемогутній Бог і сталося диво... 

Хочеш змінити своє життя?

Чи влаштовує вас те, що відбувається зараз у вашому житті? Стан вашого здоров'я, стосунки у родині, ваш статус у суспільстві, рівень прибутків. Не влаштовує? А чи знаєте ви, що все це піддається змінам? Є хороша новина для вас - ви здатні відкинути те, що вам не підходить. І це цілком реально. Найважче для нас - саме розпочати процес змін. Адже попереду нас чекає щось нове та невідоме...

Сторінки


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше