Нові матеріали

Що таке багатство?

Які образи виникають у вас при думці про багатство? Купа грошей? Шикарний автомобіль? Яхта? Особняк? Хутра й діаманти? Навколосвітня подорож? Ви працюєте, щоб забезпечувати себе і свою родину? Чи не виникає у вас відчуття, що, скільки б ви не працювали, все одно не зможете заробити стільки грошей, щоб задовольнити всі ваші потреби і бажання?

Молитва за воїнів, захисників

У той час, коли в нашій країні йде війна, дуже важливо, щоб ми робили все можливе, наближаючи перемогу. Хто як може. Хто може вювати - йде і воює, хто може виготовляти снаряди - йде працювати. Хто може допомагати нужденним – робить добро, наскільки може. Крім цього, дуже важливо звертатися до Бога і просити Його про захист нашої країни та допомогу тим, хто на фронті. Молитва до Бога здатна чинити чудеса і змінювати будь-які обставини!

Чому на землі багато лиха?

Біблія говорить про те, що горе й біди у світі є наслідком гріха, який прийшов у світ через непослух перших людей Богові

Атеїзм

Слово атеїзм походить від грецького atheos, що означає "немає Бога" (а = "без", теос = "Бог"). Атеїзм – це позиція, яка заперечує віру в існування Бога. Люди, які сповідують атеїзм, називають атеїстами.

Алілуя!

"Алілуя!" - це вигук, який походить від єврейського слова "Hallelujah", що означає "Хваліть Бога!". Це слово широко використовується у християнській традиції і має на увазі приголомшливий вибух радості під час прославлення Бога. "Алілуя!" - це вираз найвищої хвали. Людина, що славить Бога подібним чином, настільки охоплена любов'ю, яку вона відчуває до Господа, що не може говорити про це спокійно - вона схоплюється, піднімає вгору руки і голосно прославляє Бога.

Звідки приходять хвороби та немочі

Люди, які страждають від хвороб, часто задають собі питання: "Чому це сталося зі мною, чому прийшла хвороба?"

Зцілення... Якою є воля Божа з цього питання?

Якщо ми покаялись і намагаємося жити згідно вчення нашого Господа, викладеного у Його Слові - Біблії, нам необхідно знати і твердо вірити, що Бог бажає бачити нас здоровими та успішними в усьому (3 Івана 1:2)

Найбільш важливими справами, що робив Ісус, перебуваючи на землі, були проповідь Євангелія та зцілення хворих. Слово Боже говорить нам:

Поклоніння Богу

Створюючи людину, Бог вклав у її серце бажання поклонятися Йому

Чому Бог допустив війну в Україні

При спробі знайти відповідь на це запитання висловлюються різні погляди. Дехто вважає, що війна – це покарання за гріхи народу. Інші думають, що українцям потрібно просто змиритися та прийняти умови, які нав'язує РФ, бо так склалося історично. Багато різних думок.

Християнський молодіжний рух - Mission 3:16

Чому Місія 3:16 ? 

3:16 – це вірш з Біблії. «Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне». (Євангеліє від Івана 3:16)

Сторінки


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше