Нові матеріали

Вірші Біблії про багатство і фінанси

Читайте ці вірші, коли переживаєте фінансові труднощі

"І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Він Той, що дає тобі силу набути потугу." Повторення Закону 8:18

Яка молитва до вподоби Богу?

Можна зробити кілька висновків про молитву, яка до вподоби Богу, познайомившись із притчею про фарисея та митаря.

Хто такі демони?

A7_demons.jpgДемони (чи біси) - це ангели, що занепали, безсмертні створіння, служителі сатани. Вони прилучилися до повстання сатани, були вигнані з небес і нині чекають останнього суду. Їх думки постійно направлені проти Бога, добра, істини. Рівень та інтенсивність прояву демонічних сил у людях за часів Христа були вищі, ніж у будь які інші періоди.

Як використовувати у молитві біблійські вірші про зцілення?

Ця добірка місць Святого Письма призначена для молитви за утвердження зцілення, забезпеченого віруючому Господом Ісусом Христом на Голгофському хресті.

Слово Боже говориться від свого імені або називаючи ім'я того, за кого ви молитесь. Вимовляйте Слово Боже з вірою, довіряйте Богові і чекайте, що Він виконає Свої обітниці. Важливо роздумувати над цими обітницями і просити Слово-Рэма розкрити зміст одкровення від Духа Божого, тобто що це значить для Вас. Да благословить Вас Господь!

Вірші Біблії для тих, хто переживає життєву кризу

Дорогі друзі, якщо ви проходите зараз через важкі періоди життя: криза, душевна травма, депресія та інші обставини, - моліться, використовуючи обітниці зі Слова Божого. Біблія - це ліки для вашої душі, що страждає. Її слова приносять полегшення і допомагають нам впоратися з життєвими кризами. Спробуйте, і ви оціните гідно можливість, яку нам дав Бог, щоб знайти душевний мир і спокій навіть у глибині "долини смертної тіні".

1-й крок до зцілення. Віра приходить від того, що слухаємо

A4_iselen6.jpgТож віра від слухання, а слухання через слово Христове. Є два види віри: віра, яку Бог дає нам під час кризи, і віра, яку ми отримуємо через слухання і читання Його слова. Чим більше ми читаємо і вивчаємо Біблію, тим сильнішою стає наша віра. Свідоцтва зцілених людей допоможуть нам повірити також і в наше зцілення.

Якщо лікарі сказали: «Надії немає!»

Як отримати зцілення від Бога, коли лікарі сказали: «Надії немає!»

A4_iscelen5.jpgБагато людей ніколи не отримують від Бога зцілення тільки тому, що не знають, як вивільняти свою віру. Для цього по-перше, потрібно бути впевненим у своєму спасінні. Потім – сповідати свої помилки і гріхи. І далі – молитися, поки віра в Бога не стане реальною і живою.

Секта

Секта - це релігійна група, що відділилася від головної церкви і, як правило, заснована кимось, хто залишив церкву. Грецьке слово "секта" звучить як hairesis ("єресь") і означає "вибір, розділення". Секта створює розділення у церкві через вчення, яке перекручує біблійну істину.

Сектою не є церкви протестантського віросповідання, оскільки протестантизм - одне з трьох напрямків християнства, визнаних у всьому світі, поряд з православ'ям і католицизмом. Однак існують безліч сект, що відійшли від кожного з цих напрямків.

Поради молодятам, і не тільки ...

 A3_semya1.jpg1. Усё має початок. "І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх. І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю" (Буття 1:27-28).

Чи можна християнам брати у борг?

У Біблії ніде не говориться, що Бог забороняє брати в борг гроші або інше майно. Але також не згадується і про те, що Бог радить виходити з фінансових проблем подібним чином. У будь-якому випадку необхідно розмірковувати над Словом Божим, щоб зрозуміти, як вчиняти

"Мені все можна, та не все корисно; мені все можна, але ніщо не повинно володіти мною."(1Кор.6:12)- говорить апостол Павло.

Сторінки