Взаємовідносини

Взаємовідносини є основою нашого існування як людських істот. Ми страждаємо і, навіть, вмираємо, коли відчуваємо нестачу у взаємостосунках. 

a5_400.jpgЯкщо ми не розуміємо, як взаємостосунки були задумані Богом, ми будемо рухатися шляхом спроб та помилок. При цьому не буде гарантії коли-небудь знайти правильний варіант, щоб бути по-справжньому щасливими. Ми можемо досягти критичної точки у взаємостосунках, але при цьому навіть не розуміти, що призвело нас до кризи.

Безліч проблем, пов'язаних з сім'єю та шлюбом, професійних, в бізнесі, політична й міжнародна напруженість - все це пов'язано з непрацюючими взаємовідносинами. Мета будь-якої спокуси. а також наслідок гріха - це руйнування взаємостосунків. Часто люди не можуть налагодити взаємовідносини з Богом тільки тому, що вони просто не знають, як взагалі ці взаємовідносини розвивати. 

Що таке взаємовідносини? Чим вони є, як діють, як розвиваються, як їх повернути в правильне русло, якщо щось пішло не так. Ці питання хвилюють сьогодні безліч людей.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0