Взаємовідносини

Взаємовідносини є основою нашого існування як людських істот. Ми страждаємо і, навіть, вмираємо, коли відчуваємо нестачу у взаємостосунках. 

Якщо ми не розуміємо, як взаємостосунки були задумані Богом, ми будемо рухатися шляхом спроб та помилок. При цьому не буде гарантії коли-небудь знайти правильний варіант, щоб бути по-справжньому щасливими. Ми можемо досягти критичної точки у взаємостосунках, але при цьому навіть не розуміти, що призвело нас до кризи.

Взаємовідносини

Безліч проблем у сім'ї та шлюбі, професійних, у бізнесі, політична й міжнародна напруженість - все це пов'язано з непрацюючими взаємовідносинами. Мета будь-якої спокуси, а також наслідок гріха - це руйнування взаємостосунків. Часто люди не можуть налагодити взаємовідносини з Богом тільки тому, що вони просто не знають, як взагалі ці взаємовідносини розвивати. 

Що таке взаємовідносини? Чим вони є, як діють, як розвиваються, як їх повернути у правильний напрямок, якщо щось пішло не так. Ці питання хвилюють сьогодні безліч людей. Читайте про це у нашій рубриці про взаємовідносини.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -3


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений