Актуальне питання

Тут ви зможете знайти відповіді на питання, які стосуються найважливіших проблем нашого життя. Серед них - взаємовідносини між людьми, залежності, страх, хвороби... Крім цього, ми пропонуємо вам познайомитись із статтями про пізнання Бога, духовне зростання та багато інших.

Ці питання ми отримували під час телефонних розмов, у листах. Ми вибрали теми, які найбільш часто зустрічались, та згрупували за рубриками. Якщо ви не знайшли відповіді на питання, що вас цікавить, задайте питання нам. Мы з радістю відповімо на них. Також нам буде цікаво дізнатись, що Господь здійснює у вашому житті. Вашим свідоцтвом ви можете поділитися на цій сторінці.

"Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! " (Колос.3:16)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1

 

ДОПОМОГА під час карантину

Вас вітає християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини! Ми молимося за Вас, Вашу сім'ю, наше місто і країну в цей складний час, щоб Бог благословив і зберігав на всіх шляхах! Нехай Божий мир, втіха і спокій наповнить Ваші серця і оселі. Вважаючи Вас своїми друзями, ми як церква, що любить Вас, хотіли б запропонувати допомогу і сприяння в цей непростий період життя нашої країни тими ресурсами, які у нас є.

В разі, якщо у Вас є нестаток чи потреба:
- Ви або Ваші близькі погано себе почуваєте і хочете отримати...

читати далі


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений