Падіння служителя

Дорогі брати і сестри, в моїй сім'ї зараз критична ситуація. Мій батько Олександр, диякон церкви. Нажаль, завжди спокушався на алкоголь. Та на початку цього року ситуація особливо погіршилась. Під час посту перед Пасхою він просто страшно пив і проводив у такому стані службу Божу. Після служіння зразу біжить до пляшки. Зі всіма свариться, проклинає і ображає сім'ю, ворожує з іншими. Ми всі вже просто трясемось від страху за свої і його життя. Поряд з цим в нього ряд фізичних хвороб, при котрих взагалі заборонено пити алкоголь. Моя мама не народжена з гори і вже просто зморена від цих страждань. Ми багато молились, тримали пости. Та нічого не змінилось і вона розчарувалась в вірі. Благаю молиться разом з нами, бо ми просто більше не витримуємо цей жах.

Коментарі

Картинка користувача admin.

Мир вам, Марія. Вашому батьку потрібна допомога. Чи знає про цю ситуацію пастор (священник) церкви, той, кому ваш  батько допомагає вести службу? Якщо батько проводить службу у стані сп'яніння, то який дух він передає присутнім? Духовна влада має знати про такі речі, щоб вжити відповідних заходів. Не бійтеся, якщо священник вирішить відсторонити батька від служби на час звільнення від залежності. Так потрібно, щоб ваш батько зрозумів, до чого призводить така поведінка.

З другого боку, вам, вашій мамі (іншим родичам) необхідно навчитись не реагувати емоційно на поведінку вашого батька. Бо саме посилена емоційна реакція і призводить до виснаження. Не треба за нього улагоджувати наслідки його вчинків, покривати його гріх. Доки він сам не зрозуміє, до чого доводить, які наслідки має його залежність, він не звільниться. І вам, і вашій мамі потрібно перевести увагу на розвиток своєї особистості - навчатись, приймати участь у житті церкви, у суспільному житті, не прив'язуватись до його поведінки. Віддати його на милість Бога, довіритись Богу, що Він потурбується про спасіння вашого батька, як би дивно це ззовні не виглядало. Ваш батько іде тією дорогою, яку сам вибрав. І ви не в силах впливати на нього. Тільки Богові це по силам. Було б дуже гарно, якби ви знайшли інформацію, як поводитись із залежними.

Молимось за вашу сім'ю. З повагою, Лінія життя.     

Картинка користувача Mary91.
Djakyjy za Vashy vidpovidj. Dymajy svjashchennuk ne znaje. Mu ne rozpovidalu. Hocha meni duvno, shcho vin ne zdogayjetsja.  Ja vzhe davno ne zhuvy z batjkamu i jak psuholog znajy, jak povodutusj iz zalezhnumu. Ta moja mama ne zastosovyje nijaki iz mojih rekomendatsij. 
Картинка користувача Nelya Kamysh.

Думаємо, що ця стаття буде для Вас корисною -https://lifeline.victorychurch.org.ua/ru/blog/dlya-chego-nuzhny-gruppy-s...


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений