Молитва покаяння

Дорогий друже! Біблія говорить:

"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне." (Від Івана 3:16)

Бог у будь-який час готовий прийняти тебе безумовно. Якщо ти зрозумів, що живеш неправильно і усвідомлюєш необхідність змінити своє життя, якщо хочеш зрозуміти, хто такий Бог і яке Його бажання для тебе, якщо згоден йти по життю шляхом, який Він з любов'ю приготував саме для тебе, звернись до Нього з молитвою покаяння. Вимовляй її, вникаючи у кожне слово і вір, що Бог чує і приймає тебе.

У цьому відео ми поведемо тебе в молитві.

 

"Господь Ісус, до цього часу я сам розпоряджався своїм життям. Я йшов моїми власними шляхами, бунтуючи проти Тебе. Будь ласка, пробач мене. Я вірю, що Ти помер за мої гріхи і воскрес для мого виправдання. Тепер я звертаюся до Тебе і починаю нове життя з Тобою. Стань Господином в моєму житті і зміни мене так, як Ти хочеш. Дякую, що Ти простив усі мої гріхи. Дякую, що тепер я належу Тобі і можу Тобі повністю довіряти."

Якщо ти молився від щирого серця, ти можеш бути впевнений, що ти прощений і Бог прийняв тебе у число своїх дітей. Тепер Він буде особливим образом піклуватися про тебе. Але, як і всякій дитині, тобі буде необхідно духовно зростати. Для цього читай регулярно Біблію і старайся виконувати те, що там написано. Важливо відвідувати церкву і спілкуватися з іншими віруючими, які також запросили Ісуса Христа в своє життя.   

Ми хочемо допомогти вам більше дізнатися про Бога. Тому пропонуємо вам спілкування і духовну підтримку одного з наших консультантів абсолютно безкоштовно. Для того, щоб почати розмову, перейдіть за посиланням нижче і заповніть форму реєстрації для подальшого спілкування.

   


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше