Добавить комментарий

Бог говорить до тебе

Син Мій (Дочко Моя), любов'ю вічною Я полюбив тебе і ніколи ніхто Мою любов не відніме від тебе. Моя любов до тебе не залежить від твоїх досягнень. Я вибрав і покликав тебе, і якщо хто буде воювати проти тебе, не здолає. Я проводжу тебе і проводитиму далі через труднощі - вони потрібні для формування твого характеру, щоб навчити тебе покладатися на Мене. Я створив тебе любов'ю. Коли ти наповнений Моєю любов'ю, ти можеш виражати Мою любов, давати Мою любов і насолоджуватися нею сам (сама).

Ти – бажання Мого серця. Ще до твого народження Я запланував твоє життя. Я стежив за твоїм народженням, розвитком і далі поведу тебе. До кінця днів твоїх Моя доброта і любов будуть з тобою. Ти прихований у Моєму Імені як у міцній вежі: будь твердий і мужній. Служи Мені у радості! Це принесе тобі щастя надміру.

Більше дякуй Мені за все, що бачиш, тоді почнеш бачити ще більше, далі, ширше, глибше, і приводів для радості буде ще більше. Завжди шукай причини для радості.

Входь у нове, жадай більшого. Поринай у Мою річку - Я допомагаю тобі залишатися на глибині. Ти – продовження Мене на землі, ти – Мій голос, ти – Мій посланець. Я посилаю тебе для збирання великого врожаю.

Скажи: ТАК! Подзвони: Єремія 33:3.


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше