Коментувати

5-й крок до зцілення. Шукайте ж найперш Христа, а не зцілення

A4_iselen11.jpgЯКЩО ВИ ШУКАЄТЕ ЗЦІЛЕННЯ - ПРИПИНІТЬ, І ЗАМІСТЬ ЦЬОГО ПОЧНІТЬ ШУКАТИ ХРИСТА! Для деяких бажання отримати зцілення є основною причиною приходу до церкви. Отримавши зцілення, вони ніколи не повертаються туди знову. Як тільки їх тіла зцілені, вони відразу ж повертаються до задоволень цього світу і забувають про те, що Бог зробив для них. Ми маємо шукати Джерело зцілення, а не тільки зцілення.

Коли ви досягнете такого рівня посвяти Богу, що можете сказати: «Ісус мені потрібен більше, ніж срібло і золото. Ісус мені потрібен більше, ніж здоров'я або задоволення», то побачите, що Ісус здатний зберегти вас здоровим все ваше життя. Якщо ви надаєте своє тіло Йому в жертву живу і швидше відмовитеся від усього світу, ніж від Ісуса, то ви знаходитеся у правильному стані для того, щоб прийняти зцілення.

У пошуках Святого Духа ми звертаємося в думках до Ісуса. Якщо ми потребуємо зцілення, то маємо шукати Ісуса. Коли нам потрібна фінансова допомога, хіба ми молимося грошам? Ні! Ми шукаємо Ісуса і просимо Його виповнити нашу нужду! Шукайте перш Царства Божого і Його праведності, і всі ваші потреби виповняться! ВСЕ - це означає, що ваша ракова пухлина піде, ваші сліпі очі будуть бачити, ваші фінанси примножаться і всі ваші складні ситуації будуть вирішені.

Стільки людей шукають допомоги не там, де треба. Приїхавши в нове місто, вони спочатку шукають хорошу роботу, потім – будинок, де можна було б жити. І в останню чергу починають шукати церкву. Найчастіше вони так сильно поглинені турботами про роботу і будинок, що навіть відходять від Бога. Якби ви раніше шукали Бога, то у вас були б і хороший будинок, і хороша робота, а також світ у душі і надія життя вічного. Ви отримали б зцілення і для себе, і для всієї вашої родини!

Прокинувшись вранці, замість слів: "Господь, зціли мене!"- спробуйте помолитися так: "ГОСПОДЬ, допоможи мені сьогодні ходити ще ближче з ТОБОЮ!" Якщо ви будете прагнути приводити до Нього душі, що гинуть, і жити для Нього всім серцем, всією душею, всім розумінням, всією силою своєю, то вже не будете шукати благ для самих себе. ІСУС ВИПОВНИТЬ ВСІ ВАШІ ПОТРЕБИ.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше