Коментувати

Як вибрати наставника?

Кожному з нас необхідна порада і підтримка людини, яка йде хоча б на крок попереду нас по життю. Наставник - це та людина, яка стаючи нашим другом, вміє розгледіти в нас великі можливості, надихає нас, виправляє, коли потрібно, самовіддано передає свій життєвий досвід. Вона розділяє з нами наші падіння і святкує успіхи.

"Залізо залізо гострить, так готрить людина лице свого друга " (Книга приповістей 27:17)

Пошуки такої людини почніть з молитви. Не прагніть знайти ідеального наставника (його можливо і не існує). Присвятіть час, щоб зустрічатися з потенційними наставниками. На таких зустрічах перевіряйте, чи успішна ця людина, чи буде цей наставник об'єктивним, чесним і люблячим, відкритим для спілкування з вами. Чи стане прикладом того, чого він навчає. Чи вірить він у вас, чи хоче він бачити ваш успіх. Для наставника також важливий особистий приклад слідування за Богом, посвята наставництву інших, відвертість у стосунках, велике бажання служити людям і бачити своїх учнів частиною свого служіння.

Ваша частка у цьому процесі навчання включає прийняття рішення щодо рівня досконалості, якого ви хочете досягти, згода з позицією учня, бажання вчитися і змінюватися, повагу до наставника і регулярне застосування вивченого на практиці.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше