Яким має бути ставлення до багатства?

Те, як ми використовуємо матеріальні ресурси, свідчить про наші справжні пріоритети. Дратуючись або впадаючи у депресію через фінансові проблеми – ми не відображаємо Його характер 

Наші взаємини з Богом не визначаються достатком або відсутністю наших грошей або майна. Але для Бога важливо те, як ми ставимося до своїх грошей і власності взагалі. Нам необхідно навчитися довіряти Богові в будь-яких обставинах і вірити, що Він любить нас і не допустить до нас спокуси понад нашу силу.

"Шукайте ж найперше Царства Божого і правди Його, а це все додасться вам"(Мв. 6:33) 

Саме по собі, багатство не може бути ні моральним, ні аморальним. Бог не хоче, щоб Його народ жив у бідності. Бідність не є чеснотою. Бог негативно відноситься не до самого багатства, а до його неправильного використання або зайвої уваги до нього (поклоніння мамоні, скупості і жадібності).

У 12 розділі Послання до Римлян благодійність фактично зарахована до духовних дарів. Для цього необхідно уміти нарощувати матеріальні ресурси і розвиватися фінансово.

"Так і багато нас – є одне тіло у Христі, а порізно – члени один одному. І як, за даною нам благодаттю, маємо різні дари, то ... даятель – давай у простоті ... милосердний – милосердствуй з привітністю" (Римл. 12:5-6, 8).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений