Коментувати

Що значить бути новим творінням у Христі?

Нове творіння - це не просто зміна настрою і думок, але реальна зміна всередині нас.

"Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!"(2 Кор. 5:17)

нове творінняПісля покаяння ми набуваємо нової природи. У цей момент Бог створює нас заново, по-новому. Ми стаємо новим творінням. Нове творіння - це не просто зміна настрою і думок, але реальна зміна всередині нас. В результаті цього у нас починають розвиватися нові якості, з'являються нові потреби, нові інтереси. Наш спосіб життя повинен змінитися. Ми вже не можемо жити за нашими колишніми нормами.

Бути новим творінням означає, що в нас тепер нова натура, яка противиться гріхові і не погоджується з ним. Раніше ми не соромилися грішити, а після народження згори, якщо ми продовжуємо робити гріх, то всередині постійно відчуваємо дискомфорт. Тому нам необхідно зберігати себе від гріха."Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він." (1 Ивана 3:9).

Після покаяння у нас з'являється голод за Словом Божим, потреба у щоденному спілкуванні з Господом в молитві, чого раніше не було. Наше життя набуває цінності, тому що Бог створив нас для виконання тих справ, які Він нам призначив. Тепер в нас тече Боже життя, яке характеризується тим, що воно має у собі світ, спокій, радість, доброту, силу, всі божественні якості.

Наша відповідальність у тому, щоб жити оновленої життям, шукати волю Божу й не повертатися до старого життя."Допевняйтеся, що приємне для Господа, і не беріть участи в неплідних ділах темряви" (Ефес. 5:10-11)

Основна стаття: Хто ми у Христі Ісусі?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше