Коментувати

Чим небезпечна фінансова залежність?

Безліч християн потрапляють у пастку сатани і тому справжні блага, які Бог дає їм на радість, стають такими, що приносять горе і біль

Фінансова залежність можлива і при достатку грошей. Той, хто витрачає всі гроші на задоволення своїх примх, не вільний так само, як і той, хто, відмовляючи собі у всьому, береже їх на міфічний "чорний день". Прагнення накопичувати і володіти якомога більшими сумами може перетворитися у пристрасть, яка позбавить людину здоров'я, сім'ї та друзів. Все навколо поступово стане лише засобом для добування грошей.a4_finan6_250

Кожному необхідно зробити вибір: або ми використовуємо людей, любимо матеріальні речі і служимо грошам, або використовуємо речі, любимо людей і служимо Богу.

"Чи мав я золото за своє опертя і чи казав скарбові: Ти надія моя? Чи мав я радість, що багатство моє величезне, і що рука моя надбала багато?... Це також було б злочином, що належить судові; бо я відрікся б від Бога Всевишнього!" (Іов 31:24-25, 28).

У чому ж, за словами Іова, складається реальна небезпека багатства? - У небезпеці зречення від Бога. Така позиція властива не тільки нехристиянам. Безліч християн потрапляють у пастку сатани і тому справжні блага, які Бог дає їм на радість, стають такими, що приносять горе і біль. Фінансова залежність може бути викликана безліччю причин.

  1. Неправильне планування.
  2. Погані звички.
  3. Нестача самодисципліни.
  4. Жадібність або нетерплячість.
  5. Жадання влади.
  6. Страх перед майбутнім.
  7. Нестача мудрих порад.
  8. Нехтування Словом Божим тощо.

 

Бог не засуджує багатство. Він засуджує його неправильне використання. Вся справа у тій позиції, яку ви зайняли! Але звільнення все ж можливе.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений