Як позбутися боргів?

Борги стали справжнім бичем для багатьох людей. Вони живуть невідповідно до своїх достатків, і це позначається на стані шлюбу, здоров’я, призводить до стресу. Щоб вибратися з боргової ями потрібен час і самодисципліна.

Почніть з перегляду свого бюджету. З’ясуйте, куди йдуть ваші гроші. Можливо, ви будете дуже здивовані, зрозумівши, що витрачаєте занадто багато на речі, які не є для вас предметом першої необхідності, без яких на даний момент ви можете цілком обійтися. Багато людей, усвідомлюючи, що сума боргу занадто велика і відсотки швидко зростають, бояться тверезо подивитися на ситуацію і прийняти тверде рішення почати щось робити щодо виходу з боргів. Вони несвідомо вибирають тактику очікування, сподіваючись на якусь міфічну можливість, яка дозволить виплатити необхідну суму.

Є дві можливості знайти додаткові кошти, щоб скоротити або повністю погасити борги: 1) з заробленої суми витрачати менше, щоб створити надлишок; 2) знайти додаткові джерела доходу (підвищити кваліфікацію, продати щось, почати свій бізнес, підвищити рентабельність бізнесу і т.п.)

Позбутися боргів цілком можливо. Вам потрібно лише привчити себе витрачати менше того, що ви заробляєте. Як тільки ви досягнете цього – переваги життя без боргів не обмежаться тільки внутрішнім спокоєм і легкістю. Крім цього вас буде втішати розуміння того, що ви здатні залишити своїм дітям спадщину, а також передати їм мудрість в практичних питаннях. У той період, коли ви, виходячи з боргів, вчитеся управляти своїми фінансами, ви закладаєте основи вашого подальшого фінансового благополуччя.

"Добрий залишає спадок і онукам, а багатство грішника зберігається для праведного. Багато хліба буває і на ниві бідних; але деякі гинуть від безладу" (Прип. 13:23-24) 

Прийміть рішення жити без боргів. З Божою допомогою у вас усе вийде!

На цій сторінці ви зможете дізнатися, як молитися Богові, щоб вам повернули борг і як вам самим позбутися боргів.

Якщо ви хочете попросити у Господа пробачення ваших гріхів і запросити Бога у своє життя, натисніть ТУТ, щоб помолитися разом з нами.  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений