Коментувати

Чи хоче Бог, щоб я був наставником інших людей?

Якщо ви є послідовником Ісуса Христа, ви маєте можливість наставляти інших людей у вірі. Все, що вам дав Бог для духовного зростання і поглиблення взаємовідносин з Ним, ви можете передавати іншим

наставництвоНавіть якщо ви просто передаєте кому-небудь свої знання або істини Божого Слова, які вам відкрилися, ви можете назавжди змінити точку зору інших людей. Прийде час, коли ви будете говорити в їхнє життя з силою і мудрістю, при цьому навіть не розуміючи, наскільки глибокими для них є ваші слова. Просто віддавайте те, що ви маєте. Божий метод навчання як раз і полягає в тому, щоб одна людина наставляла іншу.

"і що чув від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити." ( 2 Тим. 2:2)

"Успішне наставництво - це не просто навчання, а передача життя. Якщо вашим пріоритетом є молитва, то ваш учень також поставить молитву на перше місце. Якщо у вас серце слуги, то ваш учень буде бажати також мати серце слуги. Радість наставництва в тому, що ваші пріоритети життя змінять стиль життя вашого учня" (Джун Хант)  

Зростання будь-якого служіння, його розширення і вплив багато в чому залежить від наставництва, тобто від того, чи піднімає лідер служіння інших лідерів. Дуже багато потенційних лідерів потребують наставника.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше