Коментувати

Бог дійсно хоче наблизитися до нас

У Біблії ми читаємо багато історій, які розповідають про гаряче бажання Бога бути близьким з людиною

Бог бажає наблизитися до насКоли Адам згрішив, першими словами Бога було не засудження, але заклик: "Де ти?". Хіба Всевидючий Бог не знав, що Адам згрішив і тому ховався? Звичайно, знав. "Син Мій, де ти, чому та ховаєшся, чому віддаляєшся від мене?" - це крик Божого серця, переповненого любов'ю до людини і шукаючого спілкування з ним.

Притча про блудного сина, напевно, найбільш ясно відкриває нам серце Бога-Отця, який чекає повернення свого дитя. Молода людина, захоплена своїми мріями про "вільне, цікаве" життя далеко від рідного дому, відкинула турботу батька і відправилася у самостійне "плавання". Батько, як не боляче йому було (адже син завдав рану, що кровоточить у його люблячому серці), відпустив сина і, навіть, забезпечив його всім необхідним у розлуці, віддавши йому все, що міг - весь спадок, який належав сину.

Але весь той час, поки син був далеко, серце батька ОЧІКУВАЛО... Саме тому батько побачив сина, який повертався "навчений життям" ще здалеку. Старий біг до своєї подорослішавшої дитини, обійняв його, поцілував, наказав одягнути в найкращий одяг, влаштував бенкет на його честь, і, навіть, перстень одягнув на його руку. "Мій син був далеко, а тепер повернувся! Ми знову разом!" - раділо серце батька.

Боже серце готове чекати, готове бігти нам назустріч, готове прощати, готове любити нас такими, якими ми є, готове благословляти ... Все це для того, щоб бути завжди поруч з нами.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений