Поклоніння Богу

Створюючи людину, Бог вклав у її серце бажання поклонятися Йому

Поклоніння є частиною природи людини, воно закладено у нашому єстві. Вибір полягає не в тому, будемо ми це робити чи ні, а в тому, кому (або чому) ми будемо поклонятися. Ми можемо поклонятися або Богу (справжнє поклоніння), або кому-небудь/чому-небудь іншому, наприклад, грошам, майну, своїм фізичним захопленням, політичним лідерам, хибним релігіям тощо (помилкове поклоніння).

Коли диявол спокушав Ісуса Христа в пустелі, він пропонував Йому всі царства світу в обмін на поклоніння собі. Ісус же відповідав так: "Геть, сатано! Написано бо: Господу, Богу твоєму, поклонишся і йому єдиному будеш служити." (Матв. 4:10).

В цьому місці Слово Боже вказує нам на дуже важливий принцип: чому ми будемо поклонятися, тому ми будемо кінець-кінцем служити. І чим більше ми поклонятимємося чому-небудь або кому-небудь, тим більше зростатиме наша відданість об'єкту нашого поклоніння, тим більше ми будео схожі на нього, тим більше єднаєтимемося з ним.

Будь-яке помилкове поклоніння диктується і контролюється сатаною. По суті справи, коли людина поклоняється неправильним речам, вона насправді служить дияволу .

«Ніхто не може двом панам служити: бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або триматиметься одного, а того знехтує. Не можете Богові служити – і мамоні.»( Матв.6:24)

Біблія пропонує нам поклонятися і служити тільки Богу. Істинне поклоніння дає нам глибоке відчуття щастя, повноти і прийняття, яких так потребує наш дух. Бог шукає смиренних людей для поклоніння собі.

"Та надійде час, - ба, вже й тепер він, - що справжні поклонники Отцеві кланятимуться у дусі й правді. А таких поклонників і шукає собі Отець. " (Ин. 4:23)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -3


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше