Коментувати

Історії з життя

Історії з життя різних людей слухати завжди цікаво. Особливо, якщо у них щасливий кінець. Печаль, яка змінюється радістю. Тривога, яка йде, і у душі запановує абсолютний спокій. Довгий важкий тернистий шлях, який закінчується перемогою... Особливо підбадьорюють і надихають історії, коли останню надію було вже втрачена, але прийшов Всемогутній Бог і сталося диво... 

Цю історію розповіла одна наша служителька.

"Моїй доньці тоді було 9 років. Одного разу мені зателефонували зі школи:" Терміново приїжджайте і заберіть свою дочку, їй погано! "Я помчала до школи. Дочка жалілася на біль в животі, блювоту і сильну слабкість. Я привезла її додому. Вона лягла на диван і піджала ноги до живота. Почалася блювота, потім ще і ще ... Я зателефонувала на "швидку". Машина довго не приїжджала. Доньці ставало все гірше. Я стала молитися: "Господи, допоможи їй, збережи їй життя!"

Коли швидка приїхала, я взяла доньку на руки і спустилася із нею в машину. Ми рушили з місця і швидко проїхали кілька вулиць. Але далі на дорозі виявився затор. Машини заповнили вулицю, впритул притиснувшись одна до одної. На вулиці стемніло. Було темно і холодно. Дочка знову блювала, піт стікав по її скронах. Машина стояла в заторі. "Господи, підтверди, що Ти зі мною!" - тихо сказала я. Раптом ззаду промінь світла пронизав темряву і уперся в дзеркало над головою у водія. З картинки на дзеркалі на мене дивилися добрі й спокійні очі Ісуса. Тепер я точно знала, що все під Божим контролем. Раптово водій здав назад, потім машина немов підкинулася вгору, в'їхавши на тротуар (бордюр був дуже високим) і обережно, але рішуче попрямувала до лікарні. У приймальному відділенні лікар оглянув дочку і сказав, щоб її швидко готували до операції.

Рано вранці я вже була у лікарні й чекала на лікаря. Втомлений після чергування хірург, почувши прізвище доньки, сказав: "Це було диво! Коли ми розрізали живіт, то побачили, що повністю уражений гноєм апендикс був міцно затиснутий як би "рукою" із сальника. Якби цього не сталося, вона б загинула. Ми так і вирізали цю стислу "руку"". Після операції дочка була в реанімації ще тиждень, але дуже швидко поправилася. Дякую Тобі, Отче, дякую Тобі, Ісус, за любов, за надію, за життя, за майбутнє, за вічність!"

Ми дуже вдячні всім тим нашим відвідувачам, які звернувшись до нас за молитвою і отримавши своє чудо від Бога, пізніше повернулися на сайт і засвідчили про це. Читаючи ваші повідомлення, ми розуміємо, що працюємо не дарма. Переходячи за посиланнями нижче, ви зможете прочитати ще багато історій про чудеса від Бога і про те, як Бог змінює життя людей.

Навіть якщо вам здається, що ваше свідчення є незначним, - у Бога немає неважливих речей! Ваше свідчення допоможе зберегти ваше чудо! Можливо, хтось зараз у таких же обставинах, у яких і ви були колись. Ви можете надихнути брата або сестру на подвиг віри, якщо засвідчите їм про те, що зробив Господь Перейдіть за посиланням, щоб розмістити вашу історію про Боже чудо.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 3


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше