Людина воскресла після молитви до Бога

Розповідає Наталя. Це сталося кілька років тому. Ми з моїм чоловіком їхали у машині на дачу. Видимість на дорозі була погана, стояв сильний туман. Недалеко від міста мій чоловік, який сидів за кермом, побачив на узбіччі розбиту машину. Дах у неї був зсунутий, капоту не було, скла також...

Миттєво збагнула - серйозна аварія! Я попросила зупинитися. Як тільки чоловік зупинив машину, я вискочила зі словами: "Треба молитися!". Сама вже біжу. Дорога широка, машини гальмують. Ми, мабуть, зупинилися одними з перших, оскільки приблизно через хвилину на місці аварії було вже багато народу. На відстані десяти метрів мені здавалося, що в машині нікого немає. Коли підбігла ближче, побачила двох людей: водій та пасажир, молоді хлопці, розбиті, сповзли як мішки униз. Першим від мене був водій. Він був затиснутий кермом, ноги притиснуті внизу, не помітні, не ворушиться, дихання не видно.

Мабуть, на повороті вони з великою швидкістю врізалися у вантажівку, що стояла на узбіччі, після чого їх відкинуло і розвернуло у протилежний бік.

Ще коли бігла по дорозі, я почала молитися, а підбігши, відразу поклала руки на водія. Стала витягувати його з кабіни, щоб вивільнити ноги. Якийсь чоловік каже: "Не чіпайте, він переламаний". Я кричу: "Він не переламаний, він цілий в Ім'я Ісуса Христа! Допоможіть витягти!" Сама молюся, проголошую життя у це тіло! В Ім'я Ісуса Христа! Така віра в мене піднялася!

Хлопець заворушився, почав дихати, застогнав. Став ворушити губами. Я молюся, руки у різних місцях тіла прикладаю...

Підбігла жінка до мене, каже: "Допоможіть тому!" (тобто пасажиру). Я до нього. Продовжую молитися. З того боку виламують затиснуті дверцята. Я через вікно на нього покладаю руки ... в ім'я Ісуса Христа! А він так сильно побитий ... голова квадратна, деформована, весь у крові, над правою бровою, на чолі, - дірка. Рот розбитий, дихання не бачу, руки в крові.

Я як закричу на нього: "Дихай, в Ім'я Ісуса Христа! Живи в Ім'я Ісуса Христа!" І знову, і знову кричала ... Мене почало трусити ... Тремтіння в руках ... Я зрозуміла, що це Дух Святий ... Кричу сама собі: "Дух Святий! Ти тут!" На мене така радість накотилася у той момент! Навіть зараз, коли я все це згадую, - не розумію, чому тоді над розбитими тілами я могла відчувати таку радість?

Я продовжую молитися, руки покладаю на нього. Тут починає повертатися його голова, дихання з'явилося, повіки заворушилися, очі стали разліпляися з-під крові. Стали ворушитися губи, заворушилися пальці. Я кисті рук його тру, кричу: "Живий, в Ім'я Ісуса Христа!" Він пальцями ловить мою руку, раптом стискає мої пальці, розкриває розбитий, весь у крові рот, дивиться на мене і чітко говорить мені: "Спа-а-си-бі". Я так зраділа тоді, бачачи, як життя повернулося в тіло цього хлопця. Я кричу: "Господеві, Господеві дякуй! Він тобі життя повернув!"

На дорозі вже зібралося багато людей. Викликали "швидку" ... У цей час водій сказав, що його звуть Саша. Вони з Білої Церкви ... Минуло хвилин двадцять. Мені дали води, щоб відмити від крові руки. Розбита голова, на яку я покладала руки, стала дивовижним чином, знову круглою. Підійшов мій чоловік, каже: "Ну пішли, пішли, вже все нормально". Ми поїхали далі.

Живий Господь, і діла Його живі! Це я точно знаю. Амінь!

Основна стаття: Історії з життя
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше