Чи можна здолати гнів?

Найкращий спосіб здолати відчуття гніву – це признатися Богові про свої відчуття. Бог любить і розуміє нас. Його присутність у нашому житті допомагає нам заспокоїтися

гнев

Гнів людини відображає цілу гамму яскравих негативних відчуттів: лють, образа, дратівливість та ін. Він включає дуже сильні емоції і тому дуже тісно стикається з гріхом. Якщо людина не контролює свій гнів, він може виявитися самим руйнівним чином по відношенню до неї і до людей, що оточують її. Якщо гнів стримується і затаюється, він все одно заподіює біль, перетворюючись на почуття образи і гіркоти, приводячи до депресії і безлічі фізичних хвороб.

Гнів, зазвичай, з'являється, коли людина відчуває приниження, образу, хоче наполягти "на своєму", ревнує до успіхів інших людей. Яскравим прикладом гніву в Біблії є вбивство, здійснене Каїном, сином першої людини Адама. Каїн убив свого молодшого брата Авеля за те, що Бог прийняв дар Авеля, а його, Каїна, дар не прийняв (Буття, 4 розділ).

"Отож, мої братии любі, нехай буде кожна людина швидка послухати, забарна говорити, повільна на гнів. Бо гнів людський не чинить праведності Божої " - говорить Біблія (Послання Якова 1:19-20). "Повстримайсь від гніву й покинь пересердя, не розпалюйся лютістю, щоб чинити лиш зло" (Псалом 36:8). Слово Боже називає гнівливу людину нерозумним (Книга Еклезіястова 7:9).

Найкращий спосіб здолати відчуття гніву – це признатися Богові про свої відчуття. Бог любить і розуміє нас. Його присутність у нашому житті допомагає нам заспокоїтися, побачити речі такими, якими вони є і зрозуміти, що наші тривоги безпідставні.

Першим кроком до звільнення від гріха є щире покаяння. Якщо ви ненароджені зверху, ніколи не молилися молитвою покаяння і не приймали Ісуса Христа в своє серце, зробіть це. Сповідайте перед Богом свій гріх гніву. Дозвольте Духу Святому послужити Вам і звільнити вас від гріха. Просіть у Бога любові до тих, проти кого ваш гнів обернений, просіть вибачення у тих, кого образили, і дякуйте Господа за перемогу над гнівом.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений