Шлях разом з Богом

Найбільшим Божим бажанням є встановлення близьких сердечних взаємин з людиною - взаємовідносин довіри й любові... Лише ми самі приймаємо рішення зростати у Бозі

Народження згори є початком наших взаємостосунків з Богом. Подібно до дитини, який належить дізнатися про всю різноманітність цього світу і знайти себе у ньому, християнину-початківцю належить пізнати світ духовний, мир Божий і досягти тієї мети, яку Бог має для нього.

Шлях разом з Богом

Як турботливий Батько, Бог завжди з нами. Він вчить нас ходити у істині, спрямовує і підтримує нас, дозволяючи іноді набивати шишки. Найбільшим Божим бажанням є встановлення близьких сердечних взаємин з людиною - взаємовідносин довіри й любові. Заради цього існує оточуючий нас світ: сонце світить, земля дає свої плоди. Заради цього Ісус Христос помер на хресті, віддав своє життя за нас.

Лише ми самі приймаємо рішення зростати у Бозі. Бог не буде йти проти нашого бажання. Він наблизиться до нас настільки, наскільки ми захочемо наблизитися до Нього.

Найважливішими складовими нашого зростання є: роздуми над словом Божим, послух Богу і молитва.

Бажаємо вам успіху на цьому дивовижному шляху пізнання Бога, який приносить радість і світло у життя кожного, хто йде цим шляхом.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -6


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше