Сторінка для тих, хто прагне змінити своє життя

«Здійснилося», – так написано в Біблії про перемогу Господа Ісуса Христа над гріхом. Ісус, який ніколи не грішив, помер на хресті за гріхи всього світу. Ми, люди, мали померти за свої власні гріхи, але Бог, люблячий нас, волів смертю Своєю заплатити за наші провини. Він воскрес на третій день для виправдання тих, хто повірить у Його перемогу і прийме Його як Господа і Спасителя у своє життя. 

Сьогодні Ваш час. Бог віддав Свого Сина, щоб ми не загинули, але мали життя вічне. Зробіть свій вибір сьогодні. Від Вашого вибору залежить, яким буде Ваше життя на цій землі і там, де Ви проведете вічність.

Крок у нове життя - ПОКАЯННЯ

ВІРА

СПАСІННЯ

НОВЕ НАРОДЖЕННЯ

Приналежність до ЦЕРКВИ

ХРЕЩЕННЯ

Сторінка любові

Доброго дня. Ви прийшли на сторінку любові – любові Отця.

Щойно Ви відкрили Йому своє серце. Ваше серце давно шукало цієї любові. Ви відчували порожнечу і у Вас виникали питання, на які не було відповіді, Ви бажали бути прийнятими такими, які Ви є. Ви шукали відпочинку від своїх тривог, хвилювань, переживань та страхів. Ви волали, щоб Вас просто вислухали, почули, зрозуміли. Вам хотілося розповісти таємне, щоб хтось пережив його з Вами і не використав проти Вас. Ви шукали захисту, укриття і в той же час Ви не хотіли здаватися слабким.

Ви - людина, і все це Вам притаманне. Поруч з Вами такі ж люди. Ми шукаємо прийняття один в одного, ми намагаємося довірити іншим свої таємниці і зустрічаємо нерозуміння та зраду. Ми шукаємо довіри в родині: у батьків, у чоловіка (дружини). Але й тут ми не можемо відкрити себе повністю, бути впевненим, що тебе зрозуміють.

Знаєте чому? Тому, що прийняття можливе тільки при умові, що нас по-справжньому люблять. Але у цьому світі справжня любов знищується через гріх. Те, що ми називаємо любов'ю, лише обрис справжньої любові.

Звернення до серця.

Бог – є любов. У Ньому повнота любові. Створивши людину за образом і подобою Своєю, Бог любить Своє творіння, безумовно. Він любить тебе таким, який ти є. Він приймає тебе таким неповторним і несхожим ні на кого. Ти цінний для Нього. Він довго чекав, щоб ти прийшов до Нього і відкрив своє серце.

Сьогодні ти покаявся у своїх гріхах, і Він простив тебе. Він знищив ту стіну, яка відділяла вас один від одного. Тепер ти – Його дитя. Він знає тебе від утроби матері, Він знає все, що було у твоєму житті. Він очистить твою душу, твоє серце від гіркоти й образ. Він зцілить твоє тіло від хвороб. Він вислухає твою сповідь. Він зрозуміє твої переживання. Він прибере твої страхи. Йому ти можеш розповісти про все. Він вислухає тебе у будь-який час, Він покаже тобі вихід там, де ти його не бачиш. Він ніколи не зрадить, не залишить, не покине.

В Його присутності можна поплакати, Йому можна розповісти найпотаємніше, найганебніше, що неможливо відкрити нікому. Він зрозуміє і допоможе позбутися. Він дасть мир у твоє серце. Перед Ним можна радіти і веселитися, як радіють і веселяться діти. Він буде радіти разом з тобою.

Він ЛЮБИТЬ тебе. Нехай твоя любов до Бога буде такою же палкою.

Шлях до Бога починається з молитви Натисніть ТУТ, щоб помолитися разом з нами 

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -7


КОНФЕРЕНЦІЯ ЗЦІЛЕННЯ!

18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16

Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.

Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.

Дізнайтесь більше про конференцію


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту