Коментувати

Якими бувають причини депресії?

Частіше за все депресія прямо не випливає із якихось конкретних чинників а розвивається по спіралі... 

причини депресіїПричини депресії бувають найрізноманітнішими. Фізичні причини можуть бути пов'язані із гормональним або хімічним дисбалансом в організмі людини, а також з хронічними захворюваннями, які вражають мозок або нервову систему. Особливо слід відзначити чинники пов'язані із нестачею відпочинку, сну або фізичної активності. Для профілактики такого виду депресії потрібно повноцінно харчуватися, слідкувати за своїм фізичним здоров'ям та вести рухливий спосіб життя.

Психологічними причинами можуть стати, в першу чергу, втрати: втрата об'єкту любові, власності, можливостей, здоров'я, важливої мети у житті і таке інше. Великий вплив на стан людини мають сімейні обставини, невирішені конфлікти з близькими людьми, ситуації, з яких людина не бачить виходу. Ті, хто знаходяться під постійним тиском (стресом) або певною загрозою також можуть потрапити у стан депресії. До неї також призводять душевні рани, що породжують негативні думки, гнів, бажання помсти; прихований гнів; багаторазово повторюваний гріх і пов'язане з ним почуття провини.

Проте, частіше за все депресія прямо не випливає із якихось конкретних чинників, а розвивається по спіралі. Спочатку з'являється певна проблема, вслід за якою виникає гріховна реакція. Та, у свою чергу, викликає нову проблему, яка теж супроводжується гріховною реакцією і так далі. Врешті-решт, людина може потрапити у полон свого гріха, що й призводить до відчуття безнадійності, і , як наслідок, до депресії.

"Бо ж перед очима Господніми всі дороги людини, і стежки її всі Він рівняє: власні провини безбожного схоплять його, і повороззям свого гріха буде зв'язаний він" (Пр. 5:21-22)

Людині, яка бажає звільнитися від депресії, необхідно розібратися з причинами, які її викликали. Біблія називає такі речі "гірким коренем" (до Євр. 12:15). Коли приходить звільнення від цього "кореня", вийти із депресії вже буде значно легше.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше