Чи можна подолати депресію?

Можливо Ви (або Ваші близькі люди) опинилися у глухому куті, у який Вас безпосередньо "загнали" обставини. Або, можливо, Ви "зав'язнули" у своїх емоціях; ви бажаєте? але не знаєте як вибратися із цієї пастки...

Депресія - найбільш розповсюджений психологічний розлад у сучасному суспільстві. Вона дуже небезпечна, адже на її грунті можуть навіть проявитися різноманітні психічні захворювання, наприклад, шизофренія. Приблизно 10-15 % усього населення протягом життя страждають на депресію, частіше за все вона зустрічається у жінок і людей похилого віку. Цар Давид, коли знаходився у подібному стані, писав в одному із своїх псалмів:

a4_depres3_250"Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його, мого Бога!" (Псалом 41:12)

Депресію можуть провокувати як фізичні, так і душевні чинники. Вона може розпочатися із однієї причини, а продовжуватися вже із зовсім іншої. Деякі люди настільки чутливі, що їх можуть глибоко зачіпати навіть найнезначніші речі. Як правило, у таких людей спостерігається негативне мислення, занижена самооцінка і почуття провини. Можливо, депресія почалася у момент втрати чогось або когось дуже важливого, а все інше вже почало будуватися навколо цього. Багато з людей, що страждають на депресію, розповідають про те, що у минулому вони переживали великі невдачі, поразки або зазнавали відкинення, знехтування з боку оточуючих.

Депресія часто призводить до гріха і знищує людину зсередини, або у гострих станах навіть підштовхує до самогубства. Людина може роками мучитися від нав'язливих думок про небажання жити, а близькі люди можуть навіть не підозрювати про те, що з нею відбувається; а коли людина вчиняє непоправне, то для оточуючих це може стати справжньою несподіванкою. Адже перебіг депресії часто відбувається прихованим чином.

Але, вихід із подібного стану можливий. Якщо ви побажали більше дізнатися про депресію, то ви вже зробили перший крок до зцілення. Наш Бог завжди дає надію:

"Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію." (Єремії 29:11)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 6


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше